Běžecké oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verula  09.05.09 16:25
oblečení běhání

Ahojky, hodlám začít běhat, bydlím ve městě na sídlišti, takže trasy, které poběžím nejsou moc vhodné - samý beton a asfalt.. Proto bych si chtěla pořídit kvalitní boty na běhání. Můžete mi doporučit nějaké pořadné běžecké boty? Co je nejlepší mít na sobě za oblečení?

Reakce:

george  03.06.09 16:54
sportovní potřeby

v každém obchodě se sportovními potřebami a oblečením ti tvoje otázky zodpoví a pomůžou s výběrem toho nejvhodnějšího oblečení na běhání právě pro tebe.

radek  04.06.09 17:34
moira

já si na běhání oblíkám věci značky Moira

devon  22.06.09 22:43
běžecké boty

já nedám dopustit na běžecký boty od Nike, dokonce se mi podařilo koupit je v super akci - v outlet areně ve štěrboholech. zkus tam zajet, jestli jsi pražská :)

Renča  27.11.09 20:09
běžecké boty

Ahoj, můžete mi prosím doporučit běžecké boty Asolo Mach? Chtěla bych boty do terénu, nejen mírné kopečky, spíše kopce :). Doporučil mi je známý, ale ráda bych věděla, jestli s nimi máte dobré nebo špatné zkušenosti. Díky, Renča

Karel  28.11.09 13:39

No tak to těžko říct. Asolo je určitě dobrá běžecká značka, jdi se podívat na behej.com, tam máš konfigurátor výběru běžeckých bot. Záleží také na tom, jaké objemy budeš běhat. Boty na asfalt a boty na cross jsou opravdu jiný kalibr a začátečníkům bych doporučil běhat aspoň částečně po nějakém měkčím povrchu…

Jinak oblečení. Zvlášť v zimě je důležité mít několik funkčních vrstev. Nekupujte přehnaně levné, ale ani drahé. Moira může být podle mě dobrou a cenově únosnou variantou. Jinak hlavně funkční ponožky, nikdy bavlněné a jako žena rozhodně investujte do pevné běžecké podprsenky (nehleďtte tolik na estetiku…). Oblečení by mělo být lehké a rychleschnoucí.

Tak hodně štěstí!

Renča  15.01.10 19:27
Dodatečně díky

nakonec jsem si koupila boty Asolo Switch, o neco levnejsi, ale behá se mi v nich super. Též jsem neodolala a koupila si termotričko Craft a pro ostatní hurá do sekáče :))

Petra40
6 příspěvků 03.08.10 16:22
běh

To tričko je tedy fakt suprový, ale ta cena! Běhám už několik let, ale zatím jsem více investovala pouze do bot, i když i ty už teď musím vyměnit. Prý by se běžecké boty měly měnit po uběhnutí cca 650 km. A pravdou je, že je rozdíl, když se běhá po tvrdším či měkčím povrchu. Nedávno jsem měla tu možnost si zaběhat s profes.běžcema, jsem zvyklá běhat po měkčím povrchu, a spolu jsme běželi po asfaltu. Já jsem po 13,5 km totálně odpadla- ne, že bych nemohla s dechem, ale odrovnala mě dloubavá bolest v koleni. Může mi někdo poradit nějaké preparáty na klouby? Asi bych měla něco začít užívat.

Janicaa
5 příspěvků 21.12.11 11:02
Oblečení na běhání

Ahojte, chtěla bych se zeptat, zda můžete doporučit nějakou dobrou značku na běžecké oblečení ?dekuju :mavam:

Ivetuskaa  21.12.11 14:49

Ahoj ja mám oblečení od Rogelli a naprostá spokojenost :dance:

Haniickka  21.12.11 14:56

ahoj, tak značek je spousta :) , to Rogelli je super nebo klidně Sportisimo apod :) zkus mrknout na internet

Bonparka_88
9 příspěvků 22.12.11 14:32
Oblečení na běhání

Ahoj, co se týče mě, tak já mám hodně sportovních věcí od Alpine pro. Ale jak tady holky zmiňují to rogelli, tak poslední dobou na to slyším hodně ohlasy. A zjistila jsem, že u nás ve sportu taky mají od nich oblečení. Ale teda zkušenost s tím nemám, takže doporučit nemůžu, každopádně mám od nich vyhlídlej jenen nádhernej dres! Už se těším, až v něm půjdu na spinning :D

Evuse5
3 příspěvky 18.01.12 16:16

Ja jedině boty od Nike a veškeré oblečení na běhání od Rogelli.....když jiné nějaké Nike taky mám, ale jinak to Rogelli…a naprosto vyhovuje

Janicaa
5 příspěvků 20.01.12 09:07
Běžecké oblečení

je děkuju holky za ohlasy a rady..tak koukám, že nejvíc se shodujete na značce Rogelli…to se na ní musím podívat, kdyz o ni vsichni mluví..nemá ten obchod internetové stránky? děkuju

Kudlicka
2 příspěvky 23.01.12 10:52
Běžecké oblečení

TAky si kupuji mezi jinými značkami Rogelli…mam ráda střídání značek..ale co se týče kvality a cenové dostupnosti je Rogelli asi nejlepší..alespon pro mě.....myslim, že si určitě vybereš :mavam:

HASH-kt  25.12.12 10:20
konfigurator

Ahoj Karle, Bohužel jste Váš konfigurátor z Vašich stránek stáhli, nebo se mi ho nedaří najít… :-(((

colka  23.08.16 17:41

Ahojda, kde nakupujete oblečení na sport?? A v čem nejraději běháte?? :-)

Makila  30.08.16 14:49

Já ráda nakupuji ve freeportu, mají tam i obchody s oblečením, když chytneš slevy tak tam nakoupíš fakt dobře :-)

telli  30.08.16 17:26

Joo freeport je super, byla jsem tam teď o víkendu se ségrou a obě jsme tam nakoupily plno věcí :*-)

bára.ve  01.09.16 17:03

Ahoj, taky mám nejraději na sport legíny, objednávám už jedině z nessisport.cz tam mají dost kvalitní

manala  01.09.16 17:10

Skvělé díky moc za tip, moc jsi mi pomohla, zrovna hledám nějaké dobré legíny :-)

bára.ve  01.09.16 17:11

Nemáš vůbec zač, hlavně aby jsi vybrala, to co ti nejvíc vyhovuje

Váš příspěvek