Deprese a léky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miluše  17.05.09 21:35
Deprese léky

Mohl by mi někdo z diskutujících poradit nějaké léky na depresi? vůbec mi není psychicky dobře, přijde mi, že už ani nežiju. Léky, které jsem brala vůbec nezabíraly. chtěla bych zkusit i něco přírodního…moc děkuju za všechny příspěvky o lécích na deprese! M.

Reakce:

Jiřík  20.05.09 11:10
lék na deprese

já na deprese beru argofan, ale na každého léky působí jinak…pokud ty tvoje prášky bereš delší dobu a nezabíraj, zajdi za doktorem, ať ti předepíše jiný..jestli je bereš jen chvilku, buď trpělivá…nějakou dobu trvá než zaberou ;-)

žabička  08.06.09 21:26
třezalka na deprese

z bylinek má prý dobrý účinek na deprese třezalka, zkus se zeptat v lékárně

Radka  27.09.09 16:23

Pokud se jedná o přírodní možnosti, mně velmi pomohla detoxikace, téměř roční užívání Aloe Vera spolu s přípravkem od VITALANDU Relaxin,(cca: 25Okč).Dále jsou dobré příležitostně kozlíkové kapky, a třezalkové kapsle. Při zhoršení příznaků depresí je třeba navštívit lékaře, výborně snášená antidepresiva jsou Citalopram. Vtšinou je třeba o ně požádat, ;-) lékaři je nenabízí každému.AHoj

Jarda  07.10.09 10:38

Doporučuji navštívit psychiatra a ten Vám může předepsat opravdu učinná antidepresiva, na nějaké potravinové doplňky bych moc nesázel.

Cindy  24.10.09 10:55
deprese

Souhlasím s Jardou, všechny další rady mohou být pouze dobrým doplňkem a k antidepresivu rovněž patří odborně vedená psychoterapie, bez ní se deprese nehne, nebo pouze na čas odezní. Rozhodně je nehumánní nabízet v tuto dobu placené zharmonizování, které není uznáno odbornou věřejností. Možná v budoucnu jko doplněk.

Lucka  10.11.09 17:01

Já osobně beru diazepam za chvíli mě uklidní ale není to nejideálnější řešení. Chtělo by to navštívit psychiatra. Už se k tomu taky chystám,ale nemám ještě dost odvahy a bojím se.

radka  18.11.09 20:08

Nemáte někdo zkušenost s tabletami StresVit od Walmarku?Poprvé se u mě objevily deprese, které trvají ob den, dva asi měsíc a půl. Zatím chci zkusit přírodní přípravky.

Ajka  23.12.09 20:54
léčitel

Ahoj, já mám byliny od léčitele, super, najdi si jonas lecitel a zavolej mu

k  05.01.10 21:36
Výběr léků

Výběr léků u mne trval rok, bylo to příšerné, ale nejde jinak, náběh je pomalý, mělo by se vždycky aspoň 6 týdnů vydržet. Pak úprava dávky, pak změna…
Ale rozhodně je lepší jít k psychiatrovi, byť některé léky může psát i obvoďák. Má větší zkušenosti, širší výběr.

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  23.08.15 09:53

Argofan

jana měřínská  22.11.15 21:46

Ahoj, tak jak jsem slyšela od sousedky, jela za dr. jonášem a ten nebere už asi na pět let dopředu, má toho strašně moc. mluvil o tom i v televizi, tak si nedělejte naděje. jana :roll:

Sidonius5  23.01.16 15:34
@Vladimír13 píše:
Deprese je vyléčitelná jen doplněním výživy během jednoho měsíce. Skutečnou příčinou deprese je nedostatek určitých minerálů a vitamínů v těle, bez nichž nefunguje tvorba serotoninu, tj. hormonu, který ovlivňuje naši náladu. Používám přístroj, který změří jakých, pro zdraví důležitých minerálů a vitamínů, máte v těle nedostatek a poradím, jak si nejlépe doplnit. U deprese je tato souvislost naprosto zřejmá a prokazatelná. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

To, že máte doma jakýsi přístroj bych Vám ještě věřil, ale že dokážete vyléčit depresi během měsíce, už je (mírně řečeno) za hranou.

Váš příspěvek