Věkový rozdíl mezi partnery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bill  13.05.09 08:06

Existuje ideální věkový rozdíl mezi partnery? Můžou si vůbec dva lidé každý z jiné generace rozumět?? Co vy a váš partner - jaký je mezi vámi věkový rozdíl (a klape to)?

Reakce:

Yvona  20.05.09 22:05

na lásku přece neexistujou žádný parametry…láska si nevybírá. prostě se to stane a je jedno jestli je tvůj objekt touhy starší/mladší o 2 roky nebo o deset let

veverka  17.06.09 15:49

můj manžel je o 20 let starší a klape nám to. Žijeme spolu 9 let :)

Martin  28.06.09 13:03

na věku nezáleží

Drzticka  15.11.09 13:06

Ja mam pritele o 22 let starsiho,a myslim ze si rozumime,na veku prece nezalezi,zalezi uplne na jinych vecech,a mnohem dulezitejsich­.Nekomu je trebe 15let a chova se na vic a nekteri naopak,takze se myslim ze si partnery vybirame podle inteligence,po­rozumeni…niko­li podle veku…Ale kazdy jsme jiny… ;-)

Míra  18.11.09 19:59

No je to tak,v mládí jsem koukal po starších,teď koukám po mladších.Když mi bylo 20,tak jsem žil s o 15 let starší ženou,byla jediná s kterou jsem si rozuměl,ale když jí teď potkávám,tak jsem rád,že jsme se rozešli.Možná bych jí měl rád,ale přitahovali by mě mladší,ten rozdíl musí být přiměřený.

Drzticka  19.11.09 11:13

No primerene by to melo byt s tim s tebou souhlasim,ale lasce neporucis,myslim te prave.Jinak si myslim ze na tom neni nic spatneho kdyz ma nekdo starsiho partnera a jeste lip kdyz to nejde poznat :) ;-)

Klarisa  22.11.09 08:58
starší partner

Ahoj, je přece logické, když je starší partner. Moji rodiče mezi sebou mají rozdíl 14 let a žili spolu 20 let… a po rozvodu se nepřestali stýkat a i když jsme „rozvrácení“, tak se dá říct, že jsme rodina, všechno prožíváme spolu. Já mám to štěstí a našla jsem si muže velice vyspělého na svůj věk, takže jsme stejně staří, ale obecně si myslim, že dvacetiletá holka s dvacetiletým klukem mívají naplněný vážný vztah jen vzácně. Kdežto dvacítka s 35tiletym až 40tiletym… to už mi připadá rozumnější

Míra  22.11.09 17:17
To poznáte za pár let.

Jo dámy, na tom teď není nic špatného,na to se dnes nikdo nedívá,tak jako dřív,ale přímo má teta je příkladem,též má staršího muže,většina mužů v letech má,nebo bude mít problemy se svým nádobíčkem,vy budete v nejlepších letech a stále při chuti,ale vaši milí už nebudou moct,teta si jen stěžovala,že s nim v posteli už nic není a proto hledá někoho,samozřejmě tak,aby se to strýc nedozvěděl,já bych asi nepřekousl,kdyby má milá měla milence,jistě,že bych o tom nemusel vědět,ale to už není ten čistý vztah,věřte mi,že jak to nejde v posteli,tak to nemá dlouhého trvání,to pak drží vztah pohromadě asi jen peníze.

Drzticka  22.11.09 19:15

No kdyz se ty dva vazne miluji tak kvuli tomu ze je spatny v posteli se preci nemusi rozchazet vztah neni jenom o sexu ikdyz je pravda ze milovani je taky je dost dulezite.A muj nazor na neveru Bleee,nemam to rada.Juj jen cekam jestli to nepotka me,ale neverna vazne nebudu… :-)

Míra  22.11.09 19:47

Tvůj názor na věc je až úsměvný.Je pravda,že i u několikaletého soužití dvou stejně starých párů,touha jednoho po druhém už není taková,myslim v posteli,jako před léty,ale sex tam stále je,ale v tvém případě se může stát,že nebude vůbec nic,může,neříkám,že musí,nevim,jak to řeší umělkyně se svými stařečky,ale tušim.Taky se může stát,že tvůj milý bude vitální jura do 100 let a ty budeš prosit,že už ne,já znám jednoho a ten by strčil kamkoliv mladý kluky,nevim,jak v posteli,ale ten s mladou holkou mládne.Já měl též starší milou za mlada,byla jediná s kterou jsem si rozuměl,ale když jí potkám teď,tak ty léta jsou na ní znát,zatim co já se cítím v nejlepší formě,ale asi kdybych stárnul s ní,tak bych se na ní díval jinak.Přeji ti,ať vám to klape co nejdéle,já už se tady k tomu nebudu vyjadřovat,na toto má každý svůj názor,měj se.

Drzticka  22.11.09 19:52

no ten muj je zatim fakt cilej a vek na nem neni znat tak snad to bude ok.Jo a diky mej se.A hezky zbytek vecera pa ;-)

Dr.House
622 příspěvků 29.12.10 10:00

blábláblá…co tady řešíte je fakt zajímavé..světe div se…

je krásný vidět hlupáky jak tu debatují nad něčím co sem vůbec nepatří. proto se ptám - komu tím pomáháte?
odkazovat jiné stránky je tu zakázáno - zřejmě autor který to poslal nerozumí…

TomN
1 příspěvek 27.04.11 23:27

Mám o 15let mladší partnerku a je mi 34. Moje partnerka je chytrá a úžasná. Rozumíme si spolu naprosto skvěle. Oba na svůj věk nevypadáme a nechováme se tak. Člověk má totiž tolik let, na kolik se cítí! Jsme spolu už rok a nikdy nevznikla žádná hádka či krize.Na věku totiž absolutně nezáleží!!! Důležitý je,co má člověk v hlavě a jaký je. Každý vztah je jen o kompromisech a o citech a kde je věk? Někde úplně jinde! Pokud jsou spolu partneři šťastní,nikdo by jim vtom neměl bránit a naopak by jim měl přát hodně štěstíčka a měl by mít radost z toho,že se mají rádi a mají se hezky! Každý nepřející buď závidí nebo je sám velkej sobec!!!

monikabart  17.05.12 13:20

Já jsem pravý opak. Líbí se mi mladší. Mám také mladší polovičku o 20 let. Mezi námi to klape, protože jsme poznali pravou hodnotu partnerského spolužití. Je to o srdci, rozumu, pochopení a pomoci tomu druhému. Nejen o sexu, i když si ho taky umíme vychutnat. Pokud někdo bere partnerství jako život plný sexu, nikdy nebude dlouho spokojený a neměl by zakládat rodinu. Stává se otrokem svého libida.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu