Správná snídaně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kelly  03.05.09 05:06
správná snídaně

Co si dáváte ráno k snídani? Snídáte vůbec? Znám spoustu lidí, co jídlo po ráno nemůžou ani cejtit… To nechápu, tělo potřebuje ráno pořádně nastartovat. Já bez snídaně neodcházim z domu. většinou si dávám cereálie s mlékem co vy?

Reakce:

Ben  29.05.09 03:32
english breakfast

miluju anglickou snídani! pořádně mastnou :) slaninu, párečky…

zdena  14.06.09 01:13
ráno nejím

já patřim k lidem, co si ráno prostě nemůžou nic dát. zkoušela jsem to změnit, ale prostě to nejde. moje první jídlo je svačina v práci

Barunka  08.07.09 06:28

já si dávám sladkou snídani. Nejvíc opečený toustíky s máslem a marmeládou a kakao

radek  27.07.09 12:47

Tělo by mělo podle mě ve snídani dostat minimálně 30% denní dávky energií.

Petra40
6 příspěvků 03.08.10 16:38
snídaně

Snídaně je fakt základ! Mělo by se snídat nejdéle do hodiny po probuzení. Dříve jsem nesnídala, ale co jsem chtěla zhubnout, musela jsem se to naučit, a je to fakt jen o zvyku- jde to. Snídám třeba i 5h. Ještě před snídaní si dám sklenici vlažné vody s citronem nebo s limetkou (pročistí nečistoty ve střevech z předešlého dne), ideální je taky na lačno, ještě před samotnou snídaní si dát jablko (na lepší trávení). Jinak se snažím dopoledne spíše preventivně „nasladit“, abych už neměla chutě odpoledne. Takže jako snídani mám nejraději celozrnný chléb nebo housku s lučinou a marmeládou (divná kombinace, ale mě chutná:-))

Petra40
6 příspěvků 03.08.10 16:39
snídaně-oprava:-))

…nesnídám 5 hodin:-)), ale v 5 h…chybička se vloudila:-))

Hanka.XY
71 příspěvků 03.08.10 19:13

Já miluju, když si mohu ráno dopéct takové ty malé bagetky, dám si k nim sýr a pomazánkové máslo a je to super:) A když je ráno sluníčko a člověk u něj snídá, je den o hodně lepší:)

Petra40
6 příspěvků 03.08.10 19:20
snídaně

To určitě, bagetky mám taky ráda, mňam, já mám zas ráda na rozpečení v topinkovači bio-celozrné žitné houstičky- zatím jsem je objevila pouze v Kauflandu. A já i to žitný si prostě s dám s marmoškou, nejraději borůvkovou;-)…a taková snídaně při sluníčku, to je fakt lahůdka:-))

Anonymní  09.09.10 09:05
To je dobrýý

snídám dlouho a teď před zimou začínám brát i céčko s postupným uvolňováním to od Farmaxu, jako prevenci…není nad vitamíny

Hanka.XY
71 příspěvků 09.09.10 10:57

Možná by teď ještě stačilo ovoce:)? Ale záleží, co Vám vyhovuje nejvíc

mr Ano  28.04.13 21:35

Já bych třeba bez snídaně neměl celý den na nic chuť. Proste je mi špatně, ale kdyz si dam k snídani třeba cereálie s mlékem, potom bych sežral, co bych uvidel.

petra.novakova
2 příspěvky 16.05.13 13:56
Malý rituál

Taky jsem nemohla kromě čaje ráno nic polknout, ale pak se mi podařilo návyk změnit. Uvědomila jsem si, jak jsem ráno ve spěchu a v podstatě stávám na poslední chvíli, abych se stihla připravit a jít do práce. Jak jsem začala pořádně snídat? Vzala jsem si to nejlepší ze společné sobotní snídaně s partnerem, kdy je na to čas. Začala jsem v týdnu vstávat o 20 min dříve, abych měla čas si vše připravit. Udělám si třeba čerstvé tousty, míchaná vajíčka a k tomu zelený čaj. Nebo třeba si koupím nějaké lehké pečivo, kousek ovoce apod. Jde o to si vše v klidu připravit a přepnout hlavu do stavu „tak tenhle začátek dne si vychutnám“. V zimě je to trochu horší se takhle naladit, ale teď v létě, když svítá, tak je to lahoda :) Dokonce jsem k tomu přemluvila i svého přítele a děláme si skoro každý den takovou malou sobotu :) Krásné rána všem.

jana.vav
2 příspěvky 10.01.14 14:35

Již léta snídám hlavně sladká jídla. Chléb s marmeládou z domácích jahod nebo toust s medem (od souseda, který má včelín). Piju k tomu meltu s mlékem. Snídaně je základ. Jestliže ji vyřadíte, sníte toho pak mnohem víc přes den (ověřeno)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu