Životospráva podle krevní skupiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andres  07.05.09 05:52
životospráva podle krevní skupiny

Najde se tady mezi diskutéry někdo kdo se stravuje podle krevních skupin? Četl jsem o tom krátký článek a přijde mi to zajímavé. Může mi o tom někdo říct víc? díky

Reakce:

Renda  27.05.09 03:28
?

co je to za hloupost stravovat se podle krevních skupin :D?

Dr.House
622 příspěvků 08.07.10 21:35

dnesk je to cool…někdo to písne na net a je z toho hotová víra…plná blekotů…
je to hloupost…stravujte se normálně jako člověk né jako krevní skupina! :-)

Jerzy
4 příspěvky 12.07.10 09:58
Stravování podle krevní skupiny.

Někde jsem četl článek,že by člověk neměl hledět jakou má krevní skupinu,ale stravovat se zdravě a to tak,že nekonzumovat moc kalorickych jidel,ale spíše lehčí,jako třeba saláty těstoviny,ted v létě nějaký koktejl atd.

Usedon  03.03.13 13:12
Je to nesmysl

Každých 10 let se mění názory na zdravou výživu. Nějaký američan napsal, že určité krevní skupiny by měly jíst jenom určité potraviny. Např. Já jsem A+ a tak nesmím brambory, zelí, banány, rajčata, pšenici, maso jenom ryby… Není to s odpuštěním kravina? Ale znám fanatiky, co se tím řídí. Není lepší vzít zdravý rozm do hrsti a jíst to, co jedli naši předkové? Hlavně aby v těch potravinách nebyly jedy. To je problém! A ne brambory.

Rendisek82
10 příspěvků 24.04.13 08:32
krevní skupina

Ahoj, doporučuji stravu dle krevní skupiny, celá rodina se tak stravujeme a je nám fajn. Nezatěžujeme tělo stravou se kterou si neví rady. Pořidte si kuchařku dle krevních skupin a uvidíte, že vaření bude zábavou a po jídle se budete olizovat :mavam:

Váš příspěvek