Jak přibrat na váze?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaťula  02.05.09 19:24
přípravky na tloustnutí

Znáte nějaký přípravek, který by mi pomohl ztloustnout?? Nepotřebuji moc, mám 4 kila podváhy a chci se dostat na optimální váhu,ale zatim se mi to moc nedaří.

Reakce:

ivii  03.06.09 07:11
chci přibrat

Taky bych něco takového uvítala. Díky

Janule  07.12.09 22:12
cauky

prosim vas jako mam fkt velkej problem ztloutnout vsude se jen radi jk hubnout ae co twl chudaci ti hubeni ..jko vsici mi rikaj ze mam peknej oblicej ae ze sem prej desne hubena jko dooost me to stve !!!..chci bejt normalni a ne jk naka anorekticka …fkt prosim budu rada kdyz mi tdy napisete naky rady dekuju :-)

monikabart  16.06.10 15:11

Pomůže buď vitamín b, nebo kvasnicové pilulky. Koupíte v pohodě v lékárně.

Hanka.XY
71 příspěvků 16.06.10 23:56

Taky vitamín C, více bílkovin a víc pohybu pro nabrání svalů. Někdo ale může jíst a doplňovat stravu jak chce a stejně neztloustne. Také se vyplatí určitým způsobem srovnat denní režim a spát doporučovaných 8 hodin denně

Natasha  07.02.11 15:27
Anorexie

Ahojky, před dvouma rokama sem se tak nějak zbavila mentální anorexie, která mě trápila tři roky a teď nemůžu přibrat, prostě to nejde, ať jím, jak jím, tak furt mám při své výšce 170cm 45kg.. Může někdo poradit, co mám dělat? Po doktorech už lítat nechci

Michal Cienciala  19.02.11 02:36
doplněk stravy

ahoj ja si mislim že by si měla kombinovat normalni jidlo zruznyma doplnkama stravy jako sou nějake koktejly atd..aspom něco podobneho měla moje znama a pomohlo ji to pak ruzne vitaminy halavně c ovoce atd :wink:

Michal Cienciala  19.02.11 02:39

jaka je tva vaha a jaka je tva vyška?a jinak skus doplnky stravy.

petulik2204
4 příspěvky 09.08.11 11:08
tloustneme:-D

ahoj,
já měla tento problém taky. před 2 lety mi brali žlučník. je mi teď 23 let, mam 165 a váhu 52 ale tehdy to bylo 46 kg což byla podváha jak vyšitá. doporučuju koupit si Pangamin v lékárně a jíst fakt pravidelně a klidně 3 větší porce denně a mezi nima nějáký svačinky. A hodně masa a proteinů, zkus třeba cvičit - malinko posilovat. Nepřibereš na váze jako takové ale na svalech. Držím palce :lol:

Doc.Benjamin  09.08.11 14:31

Pivovarské kvasnice a B-complex, potom budete jest jak utrženej ze řetězu. Jinak myslím „podviživení“ mají nárok na píchání injekcí s B vitamínem, kterej je touto formou daleko lip vstřebanej. Hlavně každý den ráno snídejte. Viditelný efekt se dostaví během měsíce, jen né každé tělo je připraveno na nápor tuků, takže opatrně.

renys77  20.09.11 23:34

Také mám problémy přibrat.Je mi 35let,výška 160 a 46kg no a B12 mi píchali a nic,ted jsem dobrala B-komplex a stále nic.Jsem stále unavená tak jestli to nakonec nebude i ze stresu.Nebo nevím…poradte jak mám přibrat,jsem z té nízké váhy stále vyčerpaná.

KarlaDvorakova
7 příspěvků 01.12.11 08:36

Pokud jste kuřačka, tak přestat kouřit. To na přibírání na váze funguje skvěle.

Kristýna7310  14.02.12 17:10
Mám 33 kg a je mi 13

Moc bych uvítala nějaký přípravek na tlustnutí,jestlie nějaký existuje.Mám totiž více ja 7 Kg podváhy a potřebuji několik kylo přibrat tak bych vás chtěla požádat o radu.Předem děkuji!!! :mavam:

Kristýna7310  14.02.12 17:15

ja a málem bych zapoměla připomenout k mojem komentáři přidat e vyjídám asik půl lednice za den , ale vážně nemohu přibrat.Ji teď si píchám do noh každý večer růstový hormon abych něco málo vyrostla alespoň do 150cm.take prosím pomozte mi s tlouztnutím

kritýna  25.02.12 20:54
porad prosíím moc...a odepis mi prosiim na email...

ahoj prosímtě poradil ti nekdo?.mne to taky moc stve ze jsem hubena a vypadam jako anorekticka..ale nejsem…ja jim a jim ale porad nic a nemam stitnou zlazu proste nic…prosiim porad ale neco co 100% pomuuuze prosiiiim

lusie6  08.03.12 17:34

ja mam stejny problem jako vy.moc hubena 24 let mam tri deti,merim 160cm a vazim pouhych 42kg.uzivala jsem i ten pangamin a nic…taky vas prosim o radu,tak kdyztak neco pisnete. :mavam:

Lusie6  12.06.12 14:14
Jak jsi to zjistila???

Ahojky, jen se te chci zeptat, jak si to zjistila, ze trpis mentalni anorexii, jake byli priznaky nebo tak neco…jestli ji nahodou nemam taky:(dekuju ti moc :mavam:

Dex  14.06.12 22:53
:)

Ahoj
Jestli vám můžu poradit už 5 let dělám kulturistiku, silový trojboj apod jako koníček ne soutěžně prostě mě to baví. Mám nastudováno tolik věcí o výživě, sportu, anatomii atd, že si 100% troufnu říct a jsem si jistý, že veškeré tajemství jak přibrat na váze či zhubnout je v jídle a tomu odpovídající trénink a až pak popřípadě doplnky stravy. Stručně řečeno dodržovat jídelníček(Sacha­ridy, Bílkoviny, Tuky),trénink podle toho co člověk chce jinak bude trénovat fotbalista než třeba powerlifter a to platí i o stravě. Chodit spát a vstávat pokad možno ve stejnou dobu prostě mít nějaký režim jiný životní styl. Třeba plácnu zdravej chlap 20letej chce nabrat pač váží 60Kg má 190cm jeho tělesný typ je ektomorf čili má rychlejší metabolizmus i bazální, tenké dlouhé končetiny šlachovité…Takže pro něj jako jedince kterej nesportoval bude hlavní cíl zezačátku určit si cíl, jídelníček v jeho případě se nemusí bát sacharidů čili navýšit jejich příjem tedy třeba na 5gramů každý je jiný a bílkoviny na 1,5-2g, jídelníček mít tak že sacharidy by měli být hlavně ráno dopoledne, odpoledne k večeru ubírat, zpevnit core (střed těla) a naučit se cviky, správně dýchat atd aby potom mohl absolvovat trénink 3*týdně celého těla pač začíná a kde pokad možno bude jeho trénink vycházet ze cviků jako jsou hlavně Mrtvý tah, Bench-press, Dřep ne na strojích, ale s volno vahou prostě. A tak dále… je toho spoustu, ale věřte, že veškeré tajemství je skryté VE STRAVĚ A V TRÉNINKU ne jíst jen vitamín B a čekat, že přiberu a podobné žvásty co tu čtu :D jsem línej to vše psát a ani by se to sem nevešlo todle je jen tak opravdu velice stručně a příkladově todle platí třeba jen pro jednoho další zase nemůže tolik sacharidů pač je jinej tělesnej somatotyp, třeba má nějakou nemoc, jiný věk a jen by přibíral na váze, ano ale formou tuku…

HubenýMan  13.03.13 10:37
Nepřibírám

Dobrý den, mám problém s váhou, je mi 16 let, měřím 185cm a mám 57 kilo, ať se snažím sebevíc přibrat, tak nepřiberu, snažím se jíst hodně a pravidelně. Prosím, poraďte mi. Děkuji pěkně.

xxx.zuzanka.xxx
1 příspěvek 29.06.13 12:12
:)

Ahooj. Mám také hrozné problemy s přibíráním, ale poslední měsíc jsem zkusila dodržovat určitý jídelníček. Jíst 3 hlavní velká jídla a mezi to nějaké svačiny. Začala jsem posilovat ( a to jsem celkem nesportovní typ ) a také brát po každém hlavním chodu pivovarské kvasnice. Dá se říci, že za ten měsíc jsem přibrala 3 kg, což pro mě je docela výhra, protože se modlím za každé kilo navíc. Doufám, že to půjde dál takhle dobře, a že se dostanu na "vysněnou " váhu. Takže opravdu bych doporučila posilovat a brát kvasnice a přeji hodně štěstí všem, co nemůžou přibrat, protože vím, že je to mnohem těžší než například zhubnout! :-)

Burianska  23.11.13 16:53

Prosím pomož té mi je mi 22 měřím 156cm a mam 45kg a nemuzu vůbec přibral dělala jsem už všechno i omezila jsem i kouření prosím o radu děkuji moc

tuzbdfjhf gkjhfjkjn  23.11.13 19:27
Jídlo + cvičení

Vsechno je to o jidle a pripadne cviceni (pokud nechcete nabrat jenom špek). Dal pak ze si lidi pletou pojmy (kolik fakt ji) a dojmy (kolik si mysli, ze ji). Byl jsem stejny. Jsem si myslel, jak ze nejim hodne. Kulovy.

Navod, jak pribrat 5 kilo

Jidlo

• tyden dva si piste, co jite. Uvidite, ze je to min, nez si myslite
  • behem tohoto casu si nastudujte neco o vyzive
  • Upravte jidelnicek - muzete zacit treba se 4 jidly denne (snidane, obed, vetsi svacina, vecere).
  • Pokud nepribirate, pridejte do jidelnicku jedno jidlo navic

Cviceni

• Bezte do posilky. Za par stovek s vama trener udela jedno dve diagnosticke cviceni a na jeho zaklade treninkovy plan pro zacatecniky
  • Chodte aspon 2× tydne cvicit cele telo.

Ja takto pribral za dva tri mesice 5 kilo (65 = 70 pri 180 cm vysky).

sobilka
5 příspěvků 11.12.13 22:59
jde to - strava, pohyb, podpora trávení bylinkami

Mě dost pomohlo cvičení v kombinaci s pravidelným kvalitním jídlem a přírodní kapičky, které mi srovnaly metabolismus…zlep­šilo se trávení, vstřebávání živin, vytvořily svaly…Přibrala jsem po letech 2,5 kg, což je u mě zázrak:-) podváze. sobilka@seznam.cz

pavelll
1 příspěvek 20.05.15 21:58
pavel

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Zdravym všechny. Mam radu jak přibrat. Jeste co jite, ale k tomu celkovemu jidelničku. Jestly jite 3 krat dene nebo 5 krat dene a nemužete přibrat. Mate stejnou vahu. a ste stoho sklamani.Taky sem sy nevedel rady.Ale přišel sem na jednu věc. co jedi kulturisti? Jeste co jite kazdy den, ale ktomu si dejte bud pul kyla ryze, nebo pul kyla nudli a nebo kylo brambor.Je to jedno jak to snite jestly naras nebo postupne.Jak to budete dodrzovat kazdy den.Tak za 14 dni uvidite rozdil na vaze.Bude te se divyt ze ste přibraly. ryže, nudle a brambory opsahujou hodne SACHARIDY. A to potřebuje tělo, aby ste přibraly. Proste potřebujete dene 150 as 200 Gramu sacharidu v tele.Muj nazor vazil sem 60 kylo as 65 a vic se to nepohybavalo
Kamoš mi poradil tuhle kombinaci. A s 65 kg mam 90 kg. a citim se baječne. ALE MUSITETO DODRZOVAT.Jak mile vynechate tyden nebo 3 dny tym to bude slozitejsi…S poz­dravem Pavel

Dana Byrtus  22.06.15 18:42

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat na pár otázek.

1.)Je škodlivé ne jist snídani, přesnidávku a svačinu (do školy)?
2.)Ja jím (to píšu od rána) oběd (to znamená hlavní chod) (a pak jdu po repete) (na přidavek) a polévku skoro nikdy. Jak příjdu ze školy tak si seberu oběd z domu, polívku a hlavní chod, jak máma udělá oběd budu jist, jak ne udělá nevadí (a to příjdu asi tak kolem 15:00). Pak asi cca o 20:00, jím večeři někdy jak mám hlad tak i 3 rohlíky, ale spíš tak 2. Je to takhle stravovat se škodlivé?
3.)Mám 14 let a vážím 44 kilo a měřim tak cca (kolem) 170 cm je to normální?

Děkuji.

Budu moc vděčná jak mi odpovíte na moje otázky děkuji vam moc ;-) :-[ :-D :)

olenka_8
11 příspěvků 24.09.15 18:59

Ahojky :D ja si myslím že stlustnout to nějak velký problem není.
Jezte hlavně maso, hranolky a píjte pivo - budete mít břicho jak u mého manžela :)

Monnii  24.10.15 21:02
Prosím, potřebovala bych poradit jak přibrat!

Také bych potřebovala nutně ztloustnout, některé lidi mi říkají že by dali cokoli za moji postavu, ale na druhou stranu tu jsou i lidé co mě kritizují a říkají jaká jsem vychrtlá, ani mě osobně se nelíbí moje postava :(!! Vyzkoušela jsem už tolik věcí co mi radily doktoři (samé vitamíny, doplňky stravy, dokonce jsem dala i na radu jedné doktorky a koupila si vigantol)a nic mi zatím nepomohlo, mám velkou podváhu. Prosím poradí někdo? :( :?

Monnii  24.10.15 21:05
@olenka8 píše:
Ahojky :D ja si myslím že stlustnout to nějak velký problem není.
Jezte hlavně maso, hranolky a píjte pivo - budete mít břicho jak u mého manžela :)

Ahoj, jen chci podotknout, že ne u každého je lehké přibrat!! Jde tu vidět kdo se s tím kdy setkal.. Jsou tu dva tipy lidí - ty, co nemají vůbec chuť k jídlu, tudíž nejedí a jsou hubení! Druhý typ je ten, ať snědí co snědí za den, nepřiberou ani deka..!!!.. 8o 8o 8o 8o 8o 8o

Váš příspěvek