Bulka v právém prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikolka.nikolka.nikolka  14.04.13 11:45
(14 Let) Bulka v právém prsu

Je mi 14 let, nahmatala jsem si bulku na pravém prsu, nevím zda si to jen nevsugerovávám či jí tam opravdu mám.
Zaznamenala jsem i pár příznaků. Např: Šupinaté bradavky, Bolest v prsu, Bolest hlavy, Vztahování bradavky.
Když jsem se o tom zmínila před matkou řekla mi, že to nic není, že to může být pouze nějaká uzlinka. Když jsem si ale přečetla různé články, začínám mít obavy.
V naší rodině se u nikoho nic takového nikdy neobjevilo, pouze u matky která měla v prsu nezhoubný nádor.
Budu se snažit co nejdříve navštívit lékaře a doufat že je to jen má špatná představivost.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 14.04.13 15:15

Ano gratuluju…navštivte co nejdříve lékaře a doufejte…nevím co víc mám říct…

01Jeny  16.07.14 16:40
bulka v prsu

Dobry den, je mi 22 let nasla jsem si pred 9 mesici bulku v pravem prsu.Byla jsem u sve gynekolozky a ta mi rekla, ze je vsechno v poradku a poslala me na ultrazvuk.Pan doktor na ultrazvuku mi rekl, ze je to jen nejaka mlecni zlaza a na kontrolu mam prit za 3-4 mesice.Na kontrole jsem byla a rekl ze zmizla, ze je vsechno v poradku. Za mesic se mi objevila zpatky a boli me to pri dotyku a pali me bradavka prava obcas aj leva. Zjistila jsem, ze mam supinate bradavky. Ted mam strach nevim co s tim a co to muze byt.

Váš příspěvek