Jak přibrat na váze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamissek  02.05.09 01:24
jak přibrat na váze

Je tady spousta diskuzí na téma hubnutí, ale nenašla jsem tu žádnou na přibírání, tak hned zakládám. Potřebuji totiž poradit, jak mám přibrat na váze. Jsem jako kost a kůže! Lidi se mě občas ptají jestli nemám anorexii. Moje tělo akorát dobře spaluje, jím úplně normálně, dopřávám si všechno…

Reakce:

Petra D.  22.05.09 16:34

taky jsem jako proutek, nejdřív mě to hodně trápilo. ale zvykla jsem si, teď mi dokonce někdy dělaj dobře závistivý pohledy prsatejch a prdelatejch holek :D :D

Smažule  04.07.10 21:56

Nazdar holky :-) Mam taky stejny problem jako vy a řešim ho podle meho kluka, ktery mi poradil, protože cviči a potřeboval taky nabrat nějakou tu váhu. Nejlepší jsou prej bílkoviny a pohyb, aby se nenabiraly moc tuky ale spiše svalovina. Takže mi doporučil tvaroh s vejicem a pit několikrat denně bílkoviny, které se prodávaji skoro v každem obchodě se sportovní výživou. Ja kdysi jedla i kvasnicove vitamíny, které jsou v lékarnách a pila sunary a jedla ovocne kaše. Za tyden jsme měla skoo 2kg nahoře :-) :lol: :-D

zwikip
6 příspěvků 05.07.10 11:05
Přibrat

se dá dobře,když budete často jíst hrách nebo fazole. Četl jsem to někde o jistým herci,který měl do role brzy přibrat a taky přibral… :-D

Smažule  05.07.10 20:02

no to bude i tim že tyhle luštěniny obsahuji hozne moc bilkovin o kterych jsem mluvila… když se mrknete na tabulku tak zjistite co kolik obsahuje a z co mate jist aby jste lehce přibrali :-) Je to jen strava sportovcu co taky potřebují přibrat :-)

Jerzy
4 příspěvky 13.07.10 22:38
Pribrat

Take z vlastni zkusenosti doporucuji dostatek bilkovin a zivin do tela,aby clovek pribral na svalopve hmote a ne zbytecne moc tuku.No a protoze jsou svaly tezsi nez tuk,tak kdyz k vydatne strave pridate i trochu pohybu,tak priberete krasne.

Hanka.XY
71 příspěvků 14.07.10 11:19

Ano s tím souhlasím - pohyb hraje také velkou roli. A třeba na kolečkových bruslích to jde samo:)

zdraví  20.08.10 15:47
Jak přibrat?

To je otázka hodně lidí. V tomle vám pomůžou sójový výrobky (doporučuji 24-30g denně) a hlavně jest hodně ovoce a zeleniny. Veškeré jídlo, které sníme se zpracuje v žaludku. Aby správně vstřebával potraviny žaludek je důležity jest dostatek vláknin a minerálů (obsažené v ovoci a hlavně v zelenině).

Bábina
1450 příspěvků 03.09.10 13:13
Jak přibrat

Až někdo objeví zaručený recept dejte mi prosím vědět.Ale podle mně je postava určená typem,jednak kostry,jednak způsobemživota a jednak duševním rozpoložením.Stejně tak jako nadváha vychází z hlavy,tak i typ nadměrné štíhlosti.Prostě máme ve vědomí nebo lépe v podvědomí ,že jsme možná trochu víc štíhlé,a to prostě tak bude.A já si říkám,štíhlost je moderní,a co by za to ty neštíhlé daly,aby vypadaly jako my.Hlavu vzhůru a buďte pyšná na to,že jste štíhlá a moderní.

zdraví  03.09.10 13:47
Jak přibrat!

Ahoj, mám zkušenosti s přibíráním na váze. Je dobřě, že jíte úplně všechno. Kdyby jste měla zájem sestavil by jídelníček nebo poradil, ale potřebuji zjistit Vaši životosprávu. Nejvhodnější jest denně potraviny se sóji. Doporučuji 20-30g denně. Sója je dobrá pro celkovou dobrou kondici a přibírání na svalový hmotě. S pozdravem Mirek

Bábina
1450 příspěvků 03.09.10 13:58
Přibrat na váze

Nejím úplně všechno. Z masa jím jen drůbež a ryby.Já říkám,to co nemá 4 nohy.Jím soju,tofu,hodně zeleniny mléčné výrobky,ale tak jak jsem,jsem celý život.Ale jsem ve věku,kdy si každý představý ženu větších rozměrů,většího rozumu a usedlou,popřípadě dámu.Bohužel to mi všechno chybí.A když jsem se takhle nestratila v životě do dneška,tak už to měnit nebudu a budu se držet mého životního stylu dál.A těm „diviznám“(od diviti se),přeji,že se mají čemu divit.Jinak díky za návrh.

ramirabari  13.09.10 13:07

Plne souhlasim. Ja byla desne vyhubla. Zacala jsem delat karate a musela jist mnohem vice masa. za rok jsem pribrala deset kilo a lidi mi rikaji, ze jsem zhubla!!! tak se jen smeju, protoze deset kilo je uz dost. Ale asi se to spravne vytvarovalo sportem a postava se zpevnila, tak matu vizazi. Takze hodne bilkovin a hodne pohybu! L

Bábina
1450 příspěvků 07.10.10 14:07
Jak nabrat kila

Pro Petru B. Váš příspěvek mně dostal :-) :-D Děvčata berme to taky tak.Pokud nejsme anorektičky,či buliničky,jsme pěkné, štíhlé holky(i když já jsem holka už z několika světových stran).A dívejte se na ty závistivé pohledy.To je ono Petro !!!

Anneee  12.10.10 18:10
problémy

ahoj holky, mám taky problém s tím že jsem dost hubená.někdy mě to hodně štve protože jsem hubenější než moje ségra která je o dva roky mladší(mi je 14)a taky mě štve to že jako jediná te třídy ještě nemám měsíčky, je to v pořádku? :-? co když je nedostanu?toho se bojím. a taky mám ještě problém že mám na krku ohryzek jako je to u kluků a jeden kluk ze třídy se mi kvůli tomu posmívá.no a žádná jiná holka ze třídy to nemá. já nwm co s tím mám dělat!!!prosím poradte!!!co když je to nejaká nemoc?? :cry: :cry:

vlastickaa  25.12.10 23:28
pro Anneee

ahoj anneee taky jsem měla problem přibrat a ten problem s měsičkama jsem taky řešila. hrozně jsem se bala že jsem divna a že je nedostanu bylo mi 17 a všechny holky už to dostaly jen ja ne a posmivali se mi že jsem vychrtla. tak si umim představit jak ti asi je.měsičky jsem dostala až v 18 letech a věř mi bud rada když je dostaneš později o nic nepřijdeš. a toho kluka co se ti posmiva bych nakopala do p.r.d.e.l.e takove lidi mam moc rada co se posmivaji druhym a na sebe se nepodivaji nic si s toho nedělej.a jestli chceš přibrat tak ti doporučim rano papat vločky s mlikem a na večer třeba tvaroh a samozřejmě 5krat deně jist. tak at se ti daři přibrat mi se to podařilo i když mi ty vločky lezli i ušima 8-) :-D :-D

EvčaIka  10.09.11 12:34
Jde to i zdravě

Ahoj,

měla jsem problém s přibráním váhy. Nechci ale jíst nezdravé věci a už vůbec ne živočišné proteiny, které mi nedělaly dobře na žaludek. Kamarádka mi doporučila rýžový protein a hle, za chvíli to šlo :) Dala jsem si vždy po svém normálním jídle ještě shake z tohoto proteinu a váha šla pomalu nahoru. Můžu vřele doporučit, protože to není žádná chemie (je to dokonce BIO) a tudíž i nezatěžujeme organismus! :lol: Odkaz - http://www.vitalvibe.cz/…rirodni-1-Kg

Tesa:)123123  11.11.12 13:26

Ahojky jsem na tom stejně je mi sice 13 ale jsem starašně hubená každy mi řika že se mám najíst ale já jim a nepřiberu… Četla jsem si co jste psaly ale bojím se že mi věci které jsou potřeba nesednou nebo nebudou chutnat… Lehčí to mám v tom že bracha delá kulturisku ale mužu brat ty veci když mi je 13?? :| :) :?

zuzka machalkova  22.12.14 00:52

Dobry den ja jsem se chtela zeptat a jake to jsou ti viribky sojove a kde se to da koupit

zuzka machalkova  22.12.14 00:53
chci pribrat

Dobry den chtela jsem jse zeptat kde jse daji kupavat ty sojove virobky a jak vipadaji

asushp92  04.01.15 04:02
jak přibrat?

Dobrý den, chci poradit jak mám zdravě přibrat, a zda to mám podporovat nějakýma práškama, či jinou sportovní vyživou. Jsem kluk 22 a měřím 180cm a mám jen 55kg. bohužel mám težkou manualní práci. tak že nějak to nedávám, mužete mi poradit? děkuji

Dominikann  06.05.15 13:37
Chci přibrat

Dobry den potřeboval bych aspoň 15 kg přibrat ale předem vás upozorňuji že to bude té mít semnou těžké vážil jsem 85 kg pak jsem byl nemocny a měl jsem jen 75 kg tuhle váhu jsem si držel asi 3 měsíce a pak jsem se rozhodl přibrat a dosáhl jsem 78 kg a náhle jsem ňak onemocněl a měl jsem již 70 kg a snažím se přibrat ale marně jím jak deset chlapu ale nepomáhá to to co sním tak hned spálím práci protože hodně pracuji doma a nechci utracet peníze za ňake steroidy nebo prostředky které sto ji tisíce Kč tak vás žádám o radu předen děkuji

jummy
10 příspěvků 06.05.15 16:49

Tuším, že na svalové hmotě přiberete vyváženou stravou.

majka001  03.08.16 15:10
jak přibrat

Zdravim všechny tady četla jsem komentáře všech tady ale muj problém je to že ja nemam žaludek a potřebuji nutně přibrat nutridrinky nepolknu je to moc sladke na mě dekuji za odpoved majka

Váš příspěvek