plastická operace břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markéta  03.05.09 16:11
plastická operace břicha

Dobrý den, podařilo se mi výrazně snížit svou váhu. Na břiše mi zůstala viset kůže a nevypadá to moc pěkně, tak bych se jí chtěla taky zbavit. Mám podstoupit plastickou operaci na její odstranění? Kolik taková operace stojí? Nebo mi může pomoct něco jiného?

Reakce:

nina  27.05.09 19:59
plastika břicha

kůži je asi nutné odstranit chirurgicky, což znamená, že ti po zákroku zůstanou jizvy

KáJaDa  30.07.15 13:32

Běž klidne do toho, byla jsem na tom, po dětech mi břicho zůstalo svěšené a nic se s tím nedalo dělat, než odříznout. máš sice jizvu, ta ale časem moc vidět nejde, v plavkách ji schováš a když máš úplé triko, tak to nejde poznat.

olenka_8
11 příspěvků 24.09.15 18:45

Vítejte, ja táke myslslím na takovou operace. Mam trochu strach a nevím kolik to může stat, ale musím něco udělat, prtože můj břicho vypadá moc špatně.

anulinka 007
1 příspěvek 14.03.16 18:11

Zdravím jsem zde nová, chci se zeptat zda míte někdo zkušenosti..po bariatrické operaci jsem ze 120 kg shodila na 68…ted řeším otázku abdominoplasti­ky..vím, že mi na klinice iscare tvrdili že jsou kliniky které po takovéto operaci na náklady zdravotní pojištovny hradí takovýto výkon. Napsala jsem již několika klinikám, ale všechny dělají jen abdomino, které si pacient hradí sám. Nevíte některá, zda to vůbec někde dělají na pojišťovnu, a kde…díky

Kacenka1101  13.06.16 10:50
Abdomino

Abdominiplastika je po bariatrickych operacich ci po velkém vahovem ubytku hrazena pojistovnou. Abych byla přesná, vím ze VZP ji hradí. Vloni jsem jela kvůli tomu do Prahy do klasické nemocnice. Udělali by mi abdomino i bez úbytku, mám vytazenou kůži po porodu. Obraťte se na nemocnice, kde abdomino dělají. Kliniky soukromé to zřejmě budou chtít hradit. Ja teď čekám na plikaci žaludku a pak jsem odhodlána na abdomino taky jít. A samozřejmě jedině na pojišťovnu. Ta operace přijde cca na 50tis se vším všudy a to fakt nemám. I kdyz jsou soukromé kliniky, kde to dělají i na splátky. Hodně štěstí :mavam:

Váš příspěvek