Neinvazivní liposukce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radushee  10.05.09 09:29
Liposukce bez operace

Někde jsem zaslechla, že jde liposukce udělat i bez operace a následné rekonvalescenci. Nevíte o tom něco? Prý se ultrazvukovými vlnami rozbíjí částečky tuku a ty se pak hned vstřebávájí a je to naprosto bezbolestné… Kde se dá tato liposukce podstoupit??

Reakce:

Coo  27.05.09 11:54
ultrazvuková liposukce

Jedná se o takzvanou neinvazivní liposukci a je to paráda! Navštěvovala jsem jednou týdně klinické centrum Isacare v Holešovicích a výsledky jsou báječné. Dokonce jsem se při jednotlivých zákrocích nechala hýčkat od kosmetičky. Jedině doporučuji

Diana  17.06.09 10:29

a fakt to vůbec nebolí?

lobel
1 příspěvek 09.11.10 08:48
liposukce

Ahoj všem
I já jsem absolvovala bezbolestnou neinvazivní liposukci.No,že bezbolestná-to se říci nedá docela to pálelo,ale nic strašného.Jsem moc spokojená.Přes břicho mám 12cm méně. Je to ten nejmodernější přístroj zde.Zákrok provádí lékař a je celkem fajn-najdete na netu firma Jindřich Varga.Byla jsem před tím i jinde na několika liposukcích ,ale feekt nic moc. Zde to funguje proto sem píši.

emelko
1 příspěvek 22.11.10 12:53

Zdravím i já jsem absolvovala kavitaci v centrum bezbolestné liposukce Slim&Go a naprostá spokojenost 4,5 cm přes bříško. Byla jsem jen jednou, protože ten úbytek mi naprosto stačí. A musím pochválit i přístup personálu fakt super. :lol:

katkarozmahelova
1 příspěvek 25.11.16 10:34
ulthera slim

Také mám zkušenosti s touhle aplikací..jmenuje se to ulthera slim a byla jsem na brněnské klinice medik haus.

janickapiterkova
7 příspěvků 02.12.16 12:39

Kolik to stojí holky?

Váš příspěvek