Projímadla na hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenulka  04.05.09 12:09
Projímadla na hubnutí

Známý mi poradil, že mám při hubnutí vyzkoušet projímadlo, ale bojím se, že si víc uškodím. Je to nebezpečné nebo se není čeho bát? zkoušeli jste také zhubnout pomocí projímadla a zabralo to?

Reakce:

Adéla  02.06.09 20:03

bojíš se správně! projímadla na hubnutí nejsou moc dobrá volba. Můžeš si hodně úbližit

terslova  03.09.09 12:17
projímadla na hubnutí?

projímadla na hubnutí opravdu nejsou ale můžu doporučit čistě přírodní přípravek, který upravuje zaživání, odlehčí trávení a snížuje váhu. Hubnutí je zdravé a šetrné navíc bez jo-jo efektu.
Více na: www.okg-fit.cz/prevence
Ja jsem dala dolu 11kg za necelé 4 měsíce, objednávejte si Emulips XXL+ popřípadě i Emulips Slim pokud chcete ubrat i na cm a zpevnit problemové partie.
Teršlová Ing, reg.číslo.01-006436

Iška 1311
97 příspěvků 17.12.14 09:12

Žádné potravní doplňky na hubnutí nepomohou. Jen vyhozené prachy. :,(
Po projímadlech se zhubnout dá, a to třeba až tak moc, že člověk může umřít z podvýživy. Protože v sobě neudrží žádné živiny.
Projímadla používají k drastickému hubnutí anorektici, tak pozor na to.
Nejlepší je upravit jídelníček, více zeleniny, míň sladkého a tučného. A k tomu třeba půlhodinová lehká vycházka. Budete vidět, jak zázračně jdou kila dolu i bez drahých potravinových doplňků.

Váš příspěvek