Prášky na hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lub.bob  09.05.09 23:33
zkušenost s tabletami na hubnutí

Velmi by mě zajímalo jaké máte zkušenosti s tabletami a jinými preparáty podporujícími hubnutí. Chci něco zkusit, doporučíte mi nějaké tablety? Jak se vám s tabletami hublo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

sportovkyně  31.05.09 01:07
sportem ke zdraví

no jasně! cpěte do sebe prášky horem dolem…hlavně že se „nebudete muset“ hejbat. co kdybyste začali cvičit?

Hanča  05.03.10 13:19
léky

No úplně příšernou.Byly to anorektika.Nejenže působily tak 10dní a pak se účinnek snižoval,ale psychicky jsem byla na dně.No a i když to na někoho skvěle funguje a nemá skoro žádné nežádoucí účinky,tak se to nedá brát do nekonečna a jak to člověk vysadí tak je tu chuť a hlad znovu.Chce se to spíš naučit správně jíst,ovládat svoje chutě bez pomoci těch sajrajtů.Je to sice těžší cesta,ale zato trvalá.Ale na to si asi musí každý přijít sám.

anawe-bartlet
1 příspěvek 21.04.10 21:03

Vyhozené peníze - kdyby fungovyly jsou všichni štíhlí 8-)

Veru00  01.06.10 11:38
...

Ahoj, vyzkoušela jsem na vlastní kůži vynikající přírodní produkty. Nejen že se cítím skvěle a mám spoustu energie, ale zmizeli mi každodenní problémy se zažíváním. Jsou vhodné pro každého,i pro ty co nemají možnost denně aktivně sportovat. Jsou zdravé a výživné, žádná chemie z lékárny. Je mi 32, mám 165cm, 55kg a konfekční vel.38. Svou váhu si držím a jím téměř vše co mám ráda.Hezký den Veronika,

Franc  04.06.10 08:44
Prášky na bubnutí

Na prášky pozor! Vo vačšine prípadov sú chemicky spracovávané.
A čo dobrého može v našom tele chémia sposobiť??? Čo všetko ste ochotné do tela nahádzať kvoli pár zhodeným kilám? A čo takto obrátiť sa na odborníka, ktorý Vám so stravovaním pomože??
Mám dobrú osobnú skúsenosť, možem doporučiť. Výsledok je v tomto prípade zaručený, ale… musíte niečo viac preto urobiť, nielen pojedať „zázračné“ prášky, ktoré urobia všetko za vás!!! :-D

klarika  24.06.10 14:46
úprava jídelníčku

Myslím, že je lepší upravit svůj jídelníček a zahrnout do režimu dne i pravidelný pohyb… Důležité je každý den snídat(třeba Fitnessky, cereální rohlík se šunkou nebo jogurt s ovocem) a hodně během dne pít (především vodu a raději se vyhnout sladkým limonádám).

pavluskajirikova
13 příspěvků 01.10.10 12:28
prášky

Já se k tomu vždycky stavěla strašně odmítavě. Hlavně když jsem viděla film Rekviem za sen tak jsem z toho byla úplně hotová. Prášek na hubnutí by do mě nikdo nedostal. Tak kdo nad tím jenom uvažuje, tak doporučuju tohle :lol: opravdu neriskujte holky. Nevyplácí se to :wink:

smutná slečna  06.10.10 01:34

hele a nemate tablety na ztoustnutí ???? :mrgreen:

Admin Vitalion.cz
14 příspěvků 06.10.10 19:58

Dobrý den, v této diskuzi můžete o tipech na tloustnutí diskutovat. http://diskuse.vitalion.cz/139/

Hezký den!

Bábina
1450 příspěvků 07.10.10 13:58
Prášky na hubnutí

Jen to ne,každý má postavu jakou si zaslouží,kdo rád papá a má málo pohybu,tak se to na něm podepíše.Upravte stravovací návyky,změňte jídelníček a ušetříte ne jen na jídle ale i hříšné peníze za „léky“ na hubnutí.Mnoho žen namítne,že se nalítá ažaž,ale to není ten správný pohyb.Podívejte se jestli ve vašem okolí není cvičení pro baculky.Tam se nemusíte stydět.A nebo si kupte literaturu a cvičte doma,ale není to taková legrace.A co tanec,ten by se Vám nelíbyl?Jak si užít pohybu je mnoho způsobů a nemusíte jen chodit do posilovny.Já je také nemám ráda.Naučte se jíst v malých dávkách a častěji,jezte zeleninu,ovoce ,vlastně všechno,jen na moučné a sladké pozoz.Ale malá tabulka hořké čokolády místo svačiny Vám taky neublíží.Není to o držení diety.Je to o zásadní změně života.A na diskusní stánce o nabytí váhy,radí odborník na stravování,možná že umí i hudnutí.Za zeptání nic nedáte.Nadváha není záležítost těla ale mozku.Tak se zdravě naštvěte na ty kila navíc a pryč s nimi.Přeji všem úspěk a držím palce. :-)

Lenuse_83  15.10.10 13:41

Hezký den, také jsem dříve řešila problém s hubnutím a prášky opravdu nezabírají (spíše bych se bála, že mi to tělo úplně zhuntují)… Mě stačilo začít pravidelně cvičit - volejbal, plavání, občas ta posilovna pro ženský a hlavně úprava jídelníčku. Důležité je pravidelně snídat, celkem jíst 5× - 6× za den menší porce. Snídaně by měla obsahovat sacharidy, já začla snídat celozrnné snídaňové cereálie a nemohu si to vynachválit. Na trhu je jich tolik, že si člověk má z čeho vybírat. Pokud si nevíte rady, koukněte na vzorové jídelníčky - pro začátek jsou dobrou inspirací. Přeji mnoho úspěchů a hlavně pevné nervy.. :)

Karolína12345  17.01.14 13:36

Ahoj, momentálně zkouším tablety C. L. A. Doporučila mi je kamarádka změny opravdu byly. Neříkám, že zhubla 20kg, ale za půl roku má 5,5kg dole.. Mám teprve 1.balení, ale už dobírám. A taky to neflákám. Změny cítím, ale s tím, že opravdu do toho pravidelně cvičím a „nežeru“ ve velkém a co mě jen tak napadne.. Každopádně mám 2kg dole. Koupim si další balení a uvidíme. Napomáhá přeměnit tuk na svaly, to je to, co jsem hledala!!

Beátka67  17.01.14 13:51

Ahoj, přidávám se diskuzi! CLA užívám už delší dobu, jím 2-3 tablety denně, pod 2 nejdu, 3 si dávám podle nálady a peněz. U CLA se mi líbí že obsahuje chrom a zelený čaj. Zelený čaj vlastně udržuje váhu, to se dočtete úplně všude a chrom vlastně omezuje pocit hladu. Jsou to pro mě důležité látky, u jiných tobolek jsem se s tím ještě nesetkala, většinou jsem si je musela kupovat navíc. Jinak určitě cvičím! S jídlem se ale neomezuji, to ani snad nejde a jen se „nepřežírám“, ale dopřeji si vše a jsem spokojená. Zhubla jsem tak za 1 rok 8kg a váhu si dodnes držím!!!:)

Magda890  17.01.14 14:40
CLA

Ahoj, můžu se jen zeptat, kolik jsi měla kilo před a po a po jak dlouhé době???

Beátka67  17.01.14 14:46

No, nerada se tím chlubím..:D Měla jsem 71kg, takže ted si udržuji váhu na +- 63kg. Měřím 172cm.

Magda890  17.01.14 14:49

Děkuji za info, asi vyzkouším tedy!!!:) Omezovat v jídle se ale taky nechci, miluji sladké, ale samo že taky s rozumem;). Díky

Indrulka  13.02.14 10:37
chytrolíni za peníze

Také řeším nadváhu. Je pravdou, že kdysi jsem si „pomohla“ s Meridii a váha šla dolů - samozřejmě trošku pohybu a upravený jídelníček. Pak jsem si zlomila při pádu z kola kostrč - tím zdravím sportovkyni - a pohyb byl v háji. Byla jsem ráda, že chodím, přibyla psychická zátěž práci ( od 5 do 17 a ještě na hrbu další lejstra na dodělání doma)- jídelníček byl obohacen o cukru - kde najít energii a nakonec operace nadledvinky. No a dnes vážím 100 kg - a začínají zdrav. problémy. Takže - chytrolíni - i obezitologické poradny chtějí velké peníze a za co? rozbor krve - ale ten můžu mít zdarma - platím soc. poj., doporučené jídlo - vytištěný a rukou přepisovaný jídelníček za 1500 - získám zdarma na netu - umím číst, psát a vím co hledám a cvičení - „úměrně k věku a hlavně zdraví“. A přírodní prostředky - jo zakoupila jsem - prý když se nepodaří zhubnout - vrátíme peníze - nevěřte - jste sami sobě za idiota. Hm… tak hledám zase léky, které ovlivní mojí mozkovou kůru a hlavně se nebude moje lékařka hroutit - prý přečtěte si co všechno je špatně!! Jo já to čtu i u acylpirinu - a třetina je co pomůže a dvě co je špatně!!! :(

:zed:

HOGO FOGO  19.07.14 15:58

PROSÍM VÁS NEVĚŘTE TABLETÁM USTAVIČNÉ JOJO EFEKTY A FIRMY SI PŘICHÁZEJÍ NA SLUŠNÉ PRACHY OBLBOVÁNÍ LIDÍ UŽÍVALA JSEM MERIDIÍ ALE PO PŘESTÁNÍ SE CHUT NA JÍDLO VRÁTILA ZHUBLA JSEM 15 KG ALE OPĚT NABRALA TAKOVÉ SRAČKY UŽ JSEM TO VZDALA JE TO VŠECHNO V MOZKU A PEVNÉ VŮLI JINAK SEBELEPŠÍ LÉK NEPOMŮŽE TO CO ZHUBNETE 2×TOLIK PŘIBERETE MÁM ZKUŠENOST NEVĚŘIT POHÁDKÁM :D

1Pavla2  05.10.14 22:22
Jak pribrat

Hezky den, rada Vam poradim, jak zdrave pribrat, bez prasku a chemie. P.

1Pavla2  05.10.14 22:27
Zdrava dieta

Pokud chcete zdrave zhubnout bez prasku, zdarma poradim. P.

maruska.kolaj1  19.11.14 14:40

Ahojky ja zkousela LINIE Exclusive z nutrashop a mam s tim velmi dobre zkusenosti. Samozrejme cviceni a uprava jidelnicku k tomu taky patri!

Jitka Janošková
1 příspěvek 08.12.14 14:41

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s přípravky na spalování tuků? Jsou účinné? Případně s jakými výrobci jste se již setkali? Díky za odpověď.

Pavla91  09.12.14 14:15

Já jsem užívala spalovač tuků Ultra Cutter. Člověk se u toho samozřejmě musí hýbat, nicméně mi pomohl zhubnout 4 kila.

Pavel21  23.12.14 10:56
Ultra Cutter

Ultra Cutter rozhodně doporučuji. Jeden z mála dobře sestavených spalovačů na trhu. Cenově taky přijatelný.

LuMirkov  30.12.14 18:59

Tak prášky na hubnutí je pěkný hnus. Jednou jsem užívala a nikdy už více. Je pravda, že jsem byla dost hyperaktivní. Manžel byl spokojený, že je naklizeno, pořád navařeno :D Kolikrát mě v noci totiž napadlo, že něco upeču. Nebo jednou jsem uklidila celý barák a ve 4 hodiny jsem se cítila naprosto fit :D hroší, když jsem to vysadila. Jsem snad týden spala a celkem dlouho to trvalo než jsem se dal ado normálního režimu. chce to normální stravovací režim a pestrou stravu. A pokud si někho neví rady, tak ať se radši svěří do rukou odborníka. Já jsem dala dolů 10kg a bez pilulek díky slimdiet.Tak vhůru s tuky dolů…;)

Jitka305  12.01.15 17:10

Zkoušely jste někdo peruánský ženšen maca? Dočetla jsem se, že podporuje spalování tuků. Jinak jsem začala cvičit, ale s jídelníčkem jsem zatím moc nepracovala… :andel:

Sobek
3 příspěvky 19.01.15 09:33

Zkuste Slenderin, doporučuji.

petraukulele
16 příspěvků 27.01.15 14:26
změna životního stylu

Já když jsem začínala s hubnutím, tak jsem to taky nejdřív zkoušela tou jednodušší cestou, nakoupila jsem preparáty, někdy to i docela pomohlo, ale pak jsem je přestala jíst a kila se vracela zpět…a co jedinné opravdu zabralo? Až když jsem otevřela oči a pochopila, že to není o preparátech, ale o jídle, o správném a kvalitním jídle a samozřejmě i o nějakém tom pohybu…jinak trvale nezhubne nikdo a budou neustálé jojo efekty

QueenRe  21.02.15 22:19
Prášky na hubnutí
@Indrulka píše:
Také řeším nadváhu. Je pravdou, že kdysi jsem si „pomohla“ s Meridii a váha šla dolů - samozřejmě trošku pohybu a upravený jídelníček. Pak jsem si zlomila při pádu z kola kostrč - tím zdravím sportovkyni - a pohyb byl v háji. Byla jsem ráda, že chodím, přibyla psychická zátěž práci ( od 5 do 17 a ještě na hrbu další lejstra na dodělání doma)- jídelníček byl obohacen o cukru - kde najít energii a nakonec operace nadledvinky. No a dnes vážím 100 kg - a začínají zdrav. problémy. Takže - chytrolíni - i obezitologické poradny chtějí velké peníze a za co? rozbor krve - ale ten můžu mít zdarma - platím soc. poj., doporučené jídlo - vytištěný a rukou přepisovaný jídelníček za 1500 - získám zdarma na netu - umím číst, psát a vím co hledám a cvičení - „úměrně k věku a hlavně zdraví“. A přírodní prostředky - jo zakoupila jsem - prý když se nepodaří zhubnout - vrátíme peníze - nevěřte - jste sami sobě za idiota. Hm… tak hledám zase léky, které ovlivní mojí mozkovou kůru a hlavně se nebude moje lékařka hroutit - prý přečtěte si co všechno je špatně!! Jo já to čtu i u acylpirinu - a třetina je co pomůže a dvě co je špatně!!! :(:zed:

Když je člověk mladý, zdravý a může sportovat, tak nemusí řešit nějaké prášky na hubnutí. Taky jsem ještě ve čtyřiceti vážila 55 kilo. Pak přišly zdravotní problémy- štítná žláza a sedavé zaměstnání udělaly své. Pomohla mi až Meridie. Za tři měsíce jsem v pohodě zhubla asi 13 kilo. Efekt mi vydrže více jak tři roky. Pak šla váha zase bohužel nahoru. Mezitím Meridii a Lindaxu zakázali… :dance: Je to obrovská škoda, protože spousta žen je tak zoufalých ze své obezity že si stejně shánějí prášky pokoutně na inernetu, kde riskují, že jim podvodníci zašlou padělky za nemalé peníze a ještě více si poškodí zdraví. Kéž by už ti nahoře dostali rozum a povolili zase tyto skvělé léky předepisovat u lékaře… :roll:

Krocanlord
3 příspěvky 26.02.15 12:41

Já jsem taky chtěl zkusit prášky na hubnutí, i když jsem muž štve mě to a mám s tím problémy. Ale než prášky dočetl jsem se o liposukci, kde vás ani „neřezají“ viz http://www.body-up.cz/…ni-liposukce. Znáte to? Má to reálné výsledky? Chirurgického zákroku se obávám a taky se trošku stydím…

milusecachtova
10 příspěvků 15.04.15 11:25

Takové tabletky akorát přitshují jojo efekt

danahal  31.05.15 19:50

Někde jsem četla, že ta liposukce bez řezání může mít vedlejší účinky, protože ten tuk zůstane v těle. Nejlepší je podle mě moderní varianta liposukce, která se dělá ultrazvukem a je šetrnější než klasická liposukce, ale je to s tím chirurgickým zákrokem. Líp je to popsaný tady: ultrazvuková liposukce Vaserlipo

alena68
3 příspěvky 24.09.15 18:16

Které doplňky jsou najlepší podporou? Mužete něco doporučit?

olenka_8
11 příspěvků 24.09.15 19:14

Moje kamarádka zkusila už všechno: dietu, sport a tablety. Teď řiká, že nejúčinnější jsou tablety, ale třeba si dávat pozor… Jojo efekt a tak dal.. Ja chci zkusit nějaké tablety a ona řiká, že nejbezpečnější a nejefektivnější jsou s piperinou…
Zkusím to a uvidím. Ona zhublá, možná ja také zhubnu.

ana648
6 příspěvků 24.11.15 17:19

Mám osobní zkušenost s piperinou a můžu je doporučít především někomu kdo ma nadměrnou chut k jídlu, sladkému, nebo špatný metabolismus, hubnutí je prostě jednodušší

Renata121  29.11.15 18:17

Samotné prášky tě určitě nespasí, je fakt potřeba se pohybovat a upravit jídelníček. Já jsem kupovala tabletky *** a v kombinaci s pohybem (3× týdně chodím na cca 5km procházky) a trochu jsem se zlepšila v jídle (poslední jídlo se snažím max. 3 hodiny před spaním, nejím sladké), jsem za 3 měsíce zhubla 8 kg.

Editace adminem 1.12.2015 - odstranění odkazu

Vronyi  03.06.16 23:19
Hubnutí

Ahoj, jj prosím prosím o radu - přestala jsem kouřit a kila jdou nahoru :-(((

milena234  20.07.16 23:04

Tablety jsou velmi dobré pro podporu hubnutí protože výborně potlačují chut k jídlu. samozřejmě tablety neudělají úspěchu když nezměniš jidelniček a ne budeš cvičit…

olena123  22.07.16 20:50

Ano, tablety jsou ok, ale jen ve spojení se sportem a dietou!

BambiElimambi  24.07.16 22:25

Mi Piperine pomhlo bez žadné diety, ale je možnost, že jsem nějaká vyjímečná :mrgreen:

margot89  28.07.16 22:11

Záleží kolik kilo jsi ztratila. pokud to několik kilo z břicha tablety stačí, ale pokud máš velkou nadváhu je třeba změnit jidelniček a začit cvičit a brát tablety pro podporu hubnutí, protože potlačují chut…

Polins  29.07.16 21:04

Podle mě vždycky k tabletám třeba něco přídat. Ale pokud někdou hibne bez ničého má št'esti :) Já taky jsem brala Piperine, ale sport to byla součast každého mého dne :)

milena234  29.07.16 21:15

Je to pravda, piperina výborně potlačuje chut, dřívě jsem byla závislá na sladké a to byla příčina meho tuku. měla jsem 35kilo nadváhy a musela jsem změnit jídelniček a začit sportovat. těším se že už všechno dopadlo dobře a zbyla jsem sveho tuku :)

margot89  30.07.16 19:41

Je to nejduležitejší aby se ve svým vlastním těle cítit svobodně a mít se ráda! cvičte holky, držte dietu, a pokud je třeba i podporujte hubnutí léky a hubněte a ciťte se same s sebou jak nejlíp! :)

hankamar  14.08.16 13:33

Chtěla bych zhubnout, myslím že tablety pro podporu hubnutí to dobrý způsob, ale kolik lidí, tolik názorů a už nevím co opravdu funguje a co je podvod…

Milada91  18.08.16 13:49

Záleží na tablety, je jich spousta. osobní vyskoušela jsem asi všechno a můžu opravdu napsat knížku o tabletách na hubnutí :P

hankamar  19.08.16 13:49

Co můžeš říct o tabletách s piperinou? opravdu fungují nebo lépe sníst nakladaný pepř?

hankamar  20.08.16 11:41

Po tabletách s piperinou podařilo se mi zhubnout nejvíc a bez jojo efektu. piperina je to vysoce koncentrovaný výtažek z černého pepře, a funguje jen v takové formě. mletý nebo nakladaný pepř nepomůže na hubnutí, a může poškodit.

LizaTT  08.09.16 10:19

Našla jsem takový článek http://www.tyden.cz/…_363498.html účinek piperiny je už vědecký dokazano!

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek