Bylinky na hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

scharlott  09.05.09 08:00
bylinky na hubnutí

Bylinky umí zázraky. Znáte nějakou bylinku, která dokáže člověku pomoct zhubnout? Pokud ano jaké má účinky a v jakém stavu se konzumuje? Zkoušela jsem prášky na hubnutí ale vůbec mi nepomohly a ještě mi po nich bylo zle, tak teď chci dát šanci přírodě

Reakce:

nebeská  24.05.09 07:22

zázraky sice možná bylinky umí, ale rozhodně nepočítej s tím, že si uvaříš párkrát čaj a kila jsou dole! Chce to k tomu taky dostatek pohybu a zdravý životní styl. Pak ti to půjde jak po másle ;-)

Bronice
22 příspěvků 07.08.10 21:49
hubnutí

Malinový čaj je prima, čistí, odvodňuje, čili pomáhá k hubnutí, pokud se tedy současně občan vydrží nepřežírat. Samotný čaj nestačí.

Eclair  16.08.10 17:52
čaj

Zkuste takovou směsku ..... trošku sušených kopřiv ,měsíček lékařský a troku jahodníku ..... všechny tři bylinky smíchat dohromady a uvařit čaj buď vypít dva čaje deně nebo průběžně popíjet celý den … samozřejmě samotný čaj vám neubere jenom tak 10 kilo musíte si ktomu stanovit jídelníček a taky nějaký ten pohyb třeba procházky ..... a co se týká jídelníčku nejlépe jíst pětkrát deně po malých porcích …

Bronice
22 příspěvků 17.08.10 08:35
Děkuji

za radu, moc přišla vhod. Já jsem od napsání svého posledního příspěvku přibrala 2 kg a to mám hodně pohybu, ale ráda dobře vařím a jsem mlsná … Čili najedu na promyšlené hudbnutí, jinak bych utratila moc pněz za oblečení s dalším x.

Váš příspěvek