Čaj na hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maviiis  02.05.09 00:06
čaj na hubnutí

Znáte čaj, který by působil na hubnutí? Byla jsem se zeptat v Čaji života, ale zrovna tam byla nějaká neschopná brigádnice a nic mi neporadila. Máte nějaký čaj nebo čajovou směs na hubnutí vyzkoušenou?

Reakce:

Jiří  22.05.09 01:36
hannasaki

vyzkoušej hannasaki. špičkově mi pročistil organismus, mám díky němu mnohem větší chuť pít, tak má moje tělo dostatek tekutin. Zhubnul jsem díky němu 3 kg za 14 dní

Jarka  16.06.09 16:58
hannasaki

Čaj hannasaki je jen reklamní trik, nemá to s japonskými čaji vůbec co dělat

Jarda  07.10.09 10:41

a co třeba neslazený čaj ;-)

Kamila  10.11.09 22:42
Pu-erh

No, pokud mohu sloužit, bývá také doporučován obyčejný černý Pu-erh. Podle určitých studií když si jej dopřejete 3krát denně, váha půjde dolů. Osobně zkouším různé čaje a odvary (ráda to střídám) a myslím, že mají výborný vliv na psychickou a fyzickou kondici a musím říct, že nic mě nepovzbudí např. ke cvičení a spalování tuků tak, jako odvar z máty… Ale to má každý něco jiného, že? :)

saracg  22.01.10 14:59

Ahoj pokud chceš shubnout mužu ti poradit pi čaj zeleni čaj, 3 krat dene pokud si přečteš na letacich leku na shubnuti tak uvidiš že vše je zložení v zelenim čajem . skus to a uvidíš.

Julia  31.01.10 20:56
hubnuti

Nevim.ja manzelovi udelala domaci jablecny ocet a myslim,ze to funguje skvele.Velice dobre se vyprazdnil po prvni davce a jestli to takhle pujde dal,za chvili budu mit muze jak proutek.A pokud mate domaci jablka,tak to nic nestoji. ;-)

Marta  18.02.10 21:25
Jablečný ocet

Ahoj. A jak si ho udelala? Porad.
Díky. ;-)

Veru00  01.06.10 11:30
...

Doporučuju Thermojetics! Veronika,

Tonda  01.06.10 14:50
hubnuti

No nevim,to je neco jako herbalaif/ci jak se to pise a je to taky reklamni tahak jen na penize.Vyzkousel jsem to a nic z toho se neosvedcilo.jen jsem o par korun lehci :-?

Franc  01.06.10 18:10
Hubnutí

Čaj je fajn a bylinky majú určitú moc… určite sú perfektné pri detoxikácii organizmu. Ale na chudnutie by som doporučila jednoznačne úpravu stravy! A pokiaľ priberáte „i z vody“, tak trpíte nejakou metabolickou poruchov… pri jej odstránení a znovuobnovení metabolizmu sa naštartuje správne spaľovanie a s váhou nie sú žiadne problémy… :-D
Myslím, že všetky tieto prípravky na chudnutie sú vo vačšine prípadov hlavne o byznise! A ľudia vyhadzujú peniaze … a iní zarábajú. :lol:

klarika  03.06.10 15:57
strava

Souhlasím s Franc. Myslím, že na hubnutí je nejúčinnější upravit jídelníček a věnovat každý týden nějaký čas pohybu. Mně pomohlo, když jsem začala pravidelně snídat. Střídám Nestlé Musli s mlékem a celozrnné pečivo se šunkou. Taky je důležitý dostatek tekutin. Asi bych kromě čaje na hubnutí pila ještě hodně vody.

Franc  04.06.10 08:12
Pomoc pri hubnutí

Zdravím všetky.
Ak ste sa rozhodli chudnúť a urobiť niečo pozitívne pre svoje telo, tak nevyhadzujte peniaze za „zázračné“ prostriedky! Bez práce nie sú koláče! A tie prípravky, ktoré sľubujú hory-doly… sú k ničomu.
Keď už chcete na to obetovať i nejaké chechtáky, tak si zaplaťte odborníka, ktorý Vám s celkovou úpravou zdravého životného štýlu pomože… Tým sa vyrieši nielen váha, ale v mnohých prípadoch i počínajúce zdravotného problémy, alebo značný úbytok energie, ktorý časom pociťujeme… Hodne šťastia pri výbere! Franc.

pavluskajirikova
13 příspěvků 06.06.10 22:05
čaje

pár čajů na hubnutí už jsem vyzkoušela, ale jako nebudem si lhát. Nezabírá to. Pokud chce člověk zhubnout, tak čaj žádný zázrak za něj neudělá. Chce to prostě cvičit a upravit způsoby stravování. Je určitě dobré pít k dobrému stravování například pravý zelený čaj. ale hlavní je cvičit a nedoufat v zázrak, který zařídí čaj. :)

špionka  10.06.10 08:12
no nevím

Já tedy nevím, ale zelený čaj piju denně a nemám pocit, že by podporoval hubnutí, ale je fakt, že ho všude v tomhle smyslu inzerujou, proto jsem ho také začala pít :-) , ale jak říkám…žádná změna (aspoň u mě) :-?

Louise  05.03.11 11:52
zeleny caj

Zeleny caj piji spoustu let (ne kvuli hubnuti, tady problemy nemam). Za tu dobu muzu potvrdit, ze pravidelne piti snizuje chut k jidlu (i kdyz opet opakuji to nebylo mym cilem). Ale projevilo se to po dost dlouhe dobe, asi rok.

Jerzy
4 příspěvky 09.03.11 14:04
hubnuti pomoci caje

Ja osobne mam zkusenosti s cajem thermojetics,ktere pomaha k procisteni organismu.Jsem distributor potravinovych doplnku,tak proto to vim.

Abina
1 příspěvek 12.03.11 23:46
vhodný čaj

Já mohu doporučit bio čaje značky Clipper, např. Detox.

sari.pok  24.07.11 16:05

čaj s jahodovou prichuti ,,Regulactive3,,. V Kauflandu kolem 30,– Vynikající :)

zuzne  29.12.11 17:01
vhodný čaj

nerada kupuji věci v Kauflandu. Používám čaj od Herbalaifu kupuji orginál nikoliv levný padělek a jsem spokojená. Výrobky jsou kvalitní a opravdu pomáhají. Byla jsem pořád unavená, tímto kvalitním doplňkem už nemám problém. Kdo nemá vyzkoušeno ať nehodnotí.
Přeji všem krásný rok 2012 :)

Strnadová Dana  13.06.12 22:12
pozor na odborníky na výživu

Nechala jsem se zlákat inzerátem na odborníka na výživu, za sestavení jídelníčku chtěli 250Kč, zaplatila jsem, dokud nebyla částka připsána na účet stále mě upozorňovali na neserioznost jednání, peníze asi dostali a už se neozvali a jídeníček nezaslali, takže pozor na takové nabídky. Opravdu to chce upravit jídelníček a víc pohybu.

zuzne  14.06.12 08:19

Naprosto souhlasím. Takovéto jednání je opravdu velmi podvodné a poškozuje to ty kteří opravdu pomáhají druhým.
Máte pravdu úprava jídelníčku je základem, ale vědi lidé jaký je jeho jídelníček? Každému vyhovuje a potřebuje něco jiného. Bohužel mnoho lidí úpravu jídelníčku udělá tak, že mají hlad. To rozhodně není v pořádku. Tělo potřebuje výživu a musíme být vitální. U špatných diet přijde jojo efekt. Vždy se směji u inzerátů: zhubnout za dva měsíce 20kg. To je naprostá blbost.

Veruuuuuuuunaaaa  21.07.14 23:55
Matcha

Na hubnutí funguje pohyb :mrgreen: Ale teď vážně, nevěřila bych extra slibům, jediný, u čeho věřím, že má jakýsi pozitivní vliv, je Matcha ( http://www.oxalis.cz/…0-g/d-70710/ ), a v podstatě i celkově všechny zelené čaje, každopádně nečekejte, že denně vypijete na gauči 10 litrů čaje a budete vypadat jak šípková růženka :)

VERA V  06.09.14 20:03
odkaz na Júliu s jejím jablečným octem

MILÁ JŮLIA, TAK JSEM SE NEPOBAVILA UŽ DLOUHO, cTU TO MANŽELOVI, KTERÝ JE POŘÁD TLUSTŠÍ A TLUSTŠÍ, VŠECHNO MU CHUTNÁ A PŘEDSTAVA, JAK LÍTÁ POŘÁD NA ZÁCHOD MĚ DOSTÁVÁ. ASI BY MĚ ZABIL!!!. jsi skvělá!

Iška 1311
97 příspěvků 17.12.14 09:23
zelená káva

Mně pomáhá od pocitu hladu žvýkat zrnko zelené kávy. Zelená káva se sežene i po internetu v kterékoli pražírně kávy a je cenově stejná, jako káva pražená. Ne kapsle GREEN COFEE, prosím. :zed:
Bylinky na pročištění mám ráda, nejlepší jsou ty vypěstované na zahrádce. :kytka:

Mrňous203  31.03.15 20:42

Čaj na hubnutí? O tom jsem teda ještě nikdy neslyšela.. to je zajímavé. Já používám slimax femi a taky jsem celkem spokojená. Ale o čaji jsem ještě neslyšela.

verafojtu
10 příspěvků 01.04.15 14:15

Také jsem ještě neslyšela o čaji.

JMilanK
1 příspěvek 19.01.16 07:05

Mrňous203: tak to bacha na zdraví, americký úřad FDA varuje před tabletama s podobným názvem (Slim max) - prý jsou nebezpečné http://www.fda.gov/…cm375961.htm

Jiří: v tom případě buď porušils zákony fyziky :cert: nebo zhubls jinak http://galenus.cz/…tejsi-dotazy

Jarda: než neslazený čaj, to radši DiaChrom :*

Susenka123  29.09.16 10:22

Já jsem pila mletou zelenou kávu. Pomáhá odbourávat tuky, upravuje cukr v krvi a co je důležité, tak zrychluje metabolismus. Mě se podařilo zhubnout docela hodně za krátký čas, ale chce to i upravit jídelníček a trošku pohybu :-) Zelenou kávu jsem kupovala tady http://hlavnezdrave.cz/…ca-brazilie/

zdezd  29.09.16 17:47
dieta

Chceš zhubnout? Tak nežer a hýbej se!!!

Sona.K8
2 příspěvky 14.11.16 11:55
Hubnutí

No, přikláním se teda k tomu, že je třeba nějaké to cvičení, to v každém případě :)

Magdulkaa
7 příspěvků 23.11.16 12:56

A co hubnutí se Světem zdraví? Má některá zkušenosti? Děkuji!

Lina.86  23.11.16 16:04

Magdi, ano mám a můžu je jen doporučit! Doporučuji první návštěvu cebtra, aby jsi viděla, co a jak :) Budeš překvaená z jejich vstřícného postupu :) Tady posílám seznam poboček, abys věděla, kam zajít :) www.svet-zdravi.cz/poradny

miska.887
5 příspěvků 02.12.16 15:57

I já mám teda dobré zkušenosti se světem zdraví! Ale je to hlavně o tobe! Sama musíš vědět, co chceš, oni ti pak pomuzou :)

Magdulkaa
7 příspěvků 04.12.16 02:54

Jako to já moc dobře vím…Jen jde o tohle…Přeci jen to stojí nějaké ty peníze, proto hledám názory…

Magi81
9 příspěvků 05.12.16 12:53
Matcha

Já používám Matcha tee, člověk je na něm navíc hrozně nabitý energií :)

Váš příspěvek