Jak zhubnout přes prsa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Buffy  11.05.09 10:52
jak zhubnout pres prsa?

Pánbůh mi štědře nadělil co se týče obvodu hrudníku. Jiné holky dávají horentní sumy za to, aby měli to co mám já. A přitom mě to tak otravuje! Chtěla bych přes zhubnout přes prsa,ale nevim jak na to. Povedlo se vám to a jak?

Reakce:

less  18.05.09 14:47
jak zhubnout pres prsa?

Buffy, zkus zajít do nějakého obchodu se super spodním prádlem, zkušená prodavačka ti poradí s výběrem podprsenky, která ti skvěle padne a možná i ubere pár centimetrů

Maty  06.06.09 19:17
velká prsa

úplně přesně vím, jak ti je. Také mám velká prsa. Chlapy to úplně fascinuje, ale já bych se jich nejradši zbavila. Mám příšerný bolesti zad, mezi lopatkama od podprsenky. S touhle zátěží se ani nemůžu věnovat žádnému sportu - při jakémkoliv pohybu mi překážej.

cajk  28.07.13 19:13
jeni

Když už není jiná cesta zmenšení prsou než chirurgicky tak by měl být tento zákrok zdarma.Jsem štíhlá mám trojky. Když běhám nebo jdu na zumbu tak mám dvě stahovací podprsenky a je to silně nepříjemný. Omezuje mě to při sportu. Nepochopím, že si je někdo dává zvětšovat. Podle mě mají muži raději přírodní materiál než umělé těleso. Tento trend si opět vymysleli ženský kokokoko.

Váš příspěvek