Redukce váhy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wizards  16.05.09 00:47
Redukce váhy

Potřebuji zredukovat svou váhu ze 110 kg alespoň na 95 kg. Nejde mi o to zhubnout co nejrychleji, spíš co nejefektivněji. Abych to neshodil a pak nenabral 20 kg zpátky…

Reakce:

jedlík  26.05.09 15:32
redukce váhy

myslim, že by pro vás bylo úplně nejideálnější vyhledat odborníka, který vám pomůže se sestavením jídelníčku, vymyslí pro vás sportovní aktivity a pomůže vám vše dodržet tak jak se má. Nic efektivnějšího a stálejšího určitě není

MarketaHamplikova  08.04.13 16:54

Ahoj, zajdi k nutričnímu poradci. Na jídelníčky se vykašli, je náročné vařit a nakupovat podle jídelníčku. Můj poradce mě naučil jak kdy mám jíst a co. Nedodržuju žádný jídelníček ani dietu a hubnu.

Rendisek82
10 příspěvků 24.04.13 08:08

Ahoj, vyzkoušela jsem 28.detoxikační kůru paní Antonie Mačingové a za tech 28 dnů jsem zhubla o 5 kg. Kůru je možné opakovat každé 3 měsice. Jinak je ke stažení na netu. Je to detoxikace jídlem, tělo se čistí a cítí se dobře a ještě hubnete. Doporučuji. :mavam:

zinuskaskoupuska  16.05.15 10:51

Spousta lidí nemá poradce rádo, ale já ti je doporučím :) nutriční poradkyně mi pomohla a nasměrovala mě správným směrem, kdyby to neudělala, věřím, že bych také časem přišla, kde je chyba a jak ji napravit, ale trvalo by mi to mnohem déle a byly by to více hokusy pokusy…takže za mě, pokud je problém a nejen s váhou, pomohou nutriční poradci

julka01
10 příspěvků 20.05.15 14:51

Souhlasím, taky doporučuji nutričního poradce.

zinuskaskoupuska
4 příspěvky 06.06.15 14:20

@julka01 škoda, že tu nejsou like jako na FB, hned bych ti ho za ten názor dala :D

MalaAdelajda
4 příspěvky 30.06.15 12:43

I já už jsem se přesunula na stranu příznivců nutričních poradců… tak jako lékař i nutriční poradce se vyzná v lidském těle a dokáže tak mnohem lépe poradit, než internetové diskuze a názory laiků… raději připlatit a dát se dohromady, než si relativně zdarma doma lámat hlavu a zkoušet na sobě hokusy pokusy

olenka_8
11 příspěvků 24.09.15 19:25

Musíš jít k lékaři. On doporučí dietu a možná nějaké tablety..

Váš příspěvek