Cviky na zhubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mexXx  16.05.09 12:56
cviky na hubnutí

Jaké máte cviky na hubnutí? nejvíc bych chtěla zmenšit objem bříška, pak stehna. Poraďte mi, co mám cvičit abych zhubla tyhle partie..

Reakce:

xena  27.05.09 03:20
zhubnout bříško

sklapovačky, lehni si na záda a „jeď na kole“…

lída  08.06.09 19:24
cviky na stehna

na stehna je skvělej stepper, případně schody…vyběhni si pár pater dolů a nahoru každý den :))

Petr  10.11.09 22:45

hm, tak v oblasti břicha se nejlépe hubne při pohybu v aerobním pásmu. To znamená rychlá chůze nebo běhání, ale hlavně v dostatečném objemu. Míval jsem stejný problém a zvolil jsem si běhání a pupek mi docela zmizel. posilování na břicho je dobrý, ale nezredukuje nadměrnou tukovou vrstvu… pouze zpevní to, co je pod ní :)))

retard  27.09.10 00:28
cviceni

Hojte , neni dobre se zamerovat na urcite partie protože tuk se z tela bude splaovat rovnomerne .....
mužete začít delsí prochazkou , pak rychlejsí chuzi pak behat kolo je dobre jinak na bricho sklapovacky.. na ty nohy a zadek sou dobre drepy

Kubátka  28.09.10 11:00
Božena

Ahoj, odpovídám na tvůj dotaz, protože jsem byla na rehabilitaci v lázních a až teprve tam jsem se naučila správně cvičit. a to díky správnému dýchání. Lehneš si na záda, pokrčíš nohy a provedeš nádech nejdřív do břicha a potom do hrudníku, nesmíš zvedat ramena, nádech by měl být veden tak, že jakoby roztáhneš plíce od sebe, ne nahoru. V tomto nádechu zatneš břišní svaly, jako když sedíš na wc a potřebuješ se vyprázdnit, možná se ti to zdá jako hloupost, ale to když se nenaučíš, bříško neshodíš. Mě to trvalo 14 dní, než jsem se to naučila a pak už jen přidáváš k tomu cviky, ale pořád si musíš dát pozor na zpevněné břicho. Nebude tak převislé, ale bude se roztahovat a bude čím dál více ploché. Mám to z vlatní zkušenosti, stále cvičím denně aspoň 20 minut a je to znát.Kdyžtak mi napiš na email, kdyby ti něco nebylo jasné. Ahoj, hodně úspěchů.Božena :wink:

cenzura  01.01.11 18:51
rada

Ahoj.Jazda na kole.A to takato,chvylku poslapes rychlo a potom zasa pomaly a takto si to opakuj minymalne 30 minut,to je minymum casu za ktory sa zacne odburavat tuk s tela.A ak vladzes viac tak nech sa ti paci.Ale neobmedzuj sa len na to kolo,venuj sa aj brusakom a proste celemu telu.Brusaky mozes cvicit spodne,stredne a vrchne.Spodne sa cvicia predkopavanim noh,tym sa zaroven posiluje aj spodna cast chrbta na ktoru sa tak ludia stazuju a ktora ich odradza od trninku.Lenze to treba prekonat a nevymyslat,inak nic nebude.Iny vec je ak su bolesti naozaj vazne.stredna sa cvici na rovnej doske.Ale vo vseobecnosti mozes cvicit sikmu a predkopavanie to by malo zabrat na vsetky partie.Brusaky trenuj z velkym poctom opakovani,je to sval ktory to znesnie a dokonca to aj potrebuje.Vela stastia.

miparime
7 příspěvků 20.03.13 20:26

Já jsem omezila sladký, večerní nálety na ledničku a začůla chodit po vzoru Jitky Čvančarové na bikram jogu do hotcityyoga a začínají se projevovat kýžené výsledky :mrgreen:

Váš příspěvek
Další témata z kategorie