Jak co nejrychleji zhubnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jo  15.05.09 15:04
jak nejrychleji zhubnout

Potřebuji rychle zhubnout do plavek. Jak mám co nejrychleji zhubnout? Máte nějakou zaručenou metodu (pokud možno bez jojo efektu)?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

d.a.n.i.e.l.k.a.  25.05.09 14:18

takovýhle hubnutí je na nic, jestli se ti podaří něco dostat dolu, za chvíli to stejně budeš mít zpátky a hůř

Martina  11.06.09 18:14

rychlé hubnutí neni moc dobré pro tvůj organismus. doporučuje se maximálně 1 kilogram týdně, tak pozor!

Kikča  10.11.09 22:37
Rychlé hubnutí je na hlavu

jojo, přesně tak, nejrychleji zhubnout jde tak 0,5-1 kg týdně… a pokud člověk nemá nadváhu a hubne, pak už vůbec je potřeba postupovat s největší opatrností. Jedině sportem a správnou stravou. To přece každý ví, že jeho tělo asi nebude postrádat sladkosti a limonády, ale libové maso ano… i když nic se nemá přehánět.

Bábina  29.03.10 18:12
Rychle zhubnout

To je to nejhloupější přání jaké můžete mít.A jak hubnout,jíst pětkrát denně po malých dávkách,vyhnout se mlsání,mezi jídly dodržovat tříhodinové pauzy.A říct si: Jím abych žila,nežiju abych jedla.A pokud máte nadváhu,je to záležitost hlavy.Pokud se budete cítit dobře a budete se sama sobě zdát pěkná,uvidíte co to udělá. :-D

klarika  06.05.10 12:43
hubnutí

Souhlasím s Bábinou, že přání rychle zhubnout je hloupé. Rychlé hubnutí bývá doprovázeno jojo efektem a je tudíž zbytečné… Určitě je důležité jíst často a v menších dávkách a základem je se každé ráno nasnídat. Důležitý je také dostatek pohybu.

Bábina
1450 příspěvků 06.05.10 12:54
Rychlé hubnutí

Obezita je velký problém,ale není to problém těla,nýbž hlavy.Musíte si uvědomit,že jíme abychom žili , a ne žijeme abychom jedli.Opravdu je nutné pokud to z hubnutím myslíte opravdu vážně,změnit celkový způsob života.Takové ty rychlodiety,vám sice umožní zhubnout pár kilo,ale když se vrátíte k zaběhanému způsobu života vrátí vám to i z úroky a těch kilo přibude víc.Pokud máte zájem se dozvědět víc,klikněte na můj nick s obálkou a tam si o tom můžeme napset.Přeji vám aŤ vám to všem v plavkách sluší a krásný den. 8-)

Bronice
22 příspěvků 07.08.10 18:59
Hubnutí

Jak tak čtu rady, tak nikdo vlastně naradí jak zhubnout. Já osobně hubnu tak, že přestanu jíst přílohy, jde to pomaličku, ale jistě. Stáhne se žaludek, zmírní se žravost. Také si vždy říkám, že hlad je převlečená žízeň a hodně piju, jím melouny a tak … Jistěže to chce na to myslet, je to v hlavě, to hubnutí, s tím souhlasím. Mám i další finty jak na to, ale nebudu se tu moc rozepisovat.

Bábina
1450 příspěvků 07.08.10 19:34
Jak zhubnout

Tak vidíte,že je to záležitost hlavy a ne těla.Uvědomíte si co vám škodí a upravíte si podle toho jídelníček.A když si ještě vlastně zařadíte pitný režim,máte to doma.To je to,že jíte aby jste žila a ne obráceně.Držím vám palce aby Vám to vydrželo.Protože když už jednou víte(hlava),tak se toho držte a uvidíte jaký vliv to bude mít na tělo.Jen si ještě rozložte jídlo alespoň do 4 malých porcí.Protože ,když jednou se nenajíte,tělo si z dalšího jídla udělá tukovou zásobu.Takže jsme zase u té hlavy.Držím vám palce a přeji úspěch.

Hanka.XY
71 příspěvků 07.08.10 19:35

Přesně tak, hlavní je mít pořád pestrou stravu, ale snížit velikost porcí. Sice budete mít pár dní hlad, ale po pár dnech vám najednou přijde normální mít menší porce a jste najedená. Je docela dobré si i porci zvážit. Důležitý je také pitný režim.

Můžete také zkusit dietu „dělená strava“ - jíte v různé dny různé části porce. Pokud budete vařit podle receptů této diety, moc si pochutnáte (jsou to různé kombinace zeleniny, masa atd…) a zhubnete bez jojo efektu. Trvá to ale delší dobu. Takže jestli potřebujete honem honem zhubnout do plavek, asi to nebude to, co chcete

Bábina
1450 příspěvků 07.08.10 19:37
Jak hubnout

Ty plavky už nikoho asi nemusí bolet,stejně je znova asi vyndáme až příští léto,a to už budete jako proutky.

hmmm  25.10.10 13:40
voda

Jak toho méně sníst je jednoduché.
Stačí těsně před jídlem do sebe nalít minimálně půl litru vody.Žaludek se zaplní a budete mít minimální hlad.A i malá porcička vás úplně zasytí.

Leonasek  01.02.11 12:46
hlavně pravidelnost

Z vlastní zkušenosti musím říci, že žádná z tolik propagovaných diet nikdy nezabrala. Jediné, co kdy pomohlo, byl pravidelný stravovací režim a pravidelné cvičení. Snažím se pravidelně jíst i v práci. Vynechanou večeří asi nic nezkazíte, ale snídaně je opravdu důležitá!!! Já osobně nejraději snídám cereálie s mlékem, ráda mám obyčejné vločky nebo třeba cereálie fitness. Tak přeji hodně zdaru!

RadovanU  25.03.11 16:30
Můj recept

Pokud potřebuji rychle zhubnout, například po vánocích nebo po prožrané dovolené, dodržuji těchto pět zásad:
1. Jím 5× denně malé porce, pokud možno kuře, ryby, rýže, ovoce zelenina. Jím velmi pomalu
2. Piju alespoň 4 litry vody denně
3. Žádný alkohol
4. Každé ráno 20 minut cvičím
5. Žádné pečivo, knedlíky, omáčky, sýry, sladkosti

Průměrně hubnu 1.3kg týdně.

Lany
1 příspěvek 29.03.11 11:41
hubnutí

Zhubnout rychle je hloupost, nadváha nějakou dobu vznikala a tak nemůže zmizet hned, bude taky nějakou dobu trvat, než zmizí. Rychlé hubnutí ničí zdraví, lépe je hubnout pomalu, bez diet a hladovění, kdo chcete, poradím vám, jak hubnout a přitom si ještě zlepšit zdravotní stav, opravdu to funguje. Klidně písněte

zbyněkč  30.03.11 09:26
snížit porce

Pokud chcete zhubnout, určitě pomůže snížení porcí jídla. Pokud nechcete jojo efekt, pak odteď až navždy! Nikdy se nepřejídat - neroztahovat žaludek!
Je to jednoduché: Jíst do polosyta, pít do polopita! 100% účinné.
Sám jsem to vyzkoušel a dodržuji to už 10 let.

omis  09.04.11 16:16

Lany napiš mi prosím na mail, nechám si ráda poradit.

vladka01  16.05.11 20:46
Hubnutí

Dobrý den, na podporu hubnutí doporučuji Emulips nebo Emulips Forte, je vhodný jak na pročištění těla, tak v kombinaci s vlákninou na hubnutí.

altmen5o  15.06.11 19:23
nejrychleji zhubnu

když pouze piji vodu nebo čaj.Za týden to v pohodě dělá 7 kg.Pak nejím to, co v těle zůstává a tedy se tloustne a kyne, to je pečivo.Pokud jím ovoce a zeleninu, obědy většinou maso s rýží, ne knedliky.Pizzu vůbec ne, protože je to většinou jen těsto posypané nějakou zeleninou a po tom se rychle přibírá.Pokud se vyhnete pečivu,oplatkám a podobným potravinám, jojo efekt se nedostaví.

haninka78  23.06.11 14:07
hubnuti

Ahoj pokouším se hubnout mám velkou nadváhu pokouším se 5krat denně jist a poslední jídlo je v 18 hodin ale nevím jak a co jíst až budu mít noční mužeš mi prosím poradit co mam jist a kolik jsem teprve na začatku diky jo a piju sodovku ale dost vadí to

Kloub  20.01.13 19:36

Můžu poradit jeden zaručený byť mnou nepřílš chtěný způsob: ráno 1 jogurt, v poledne normální oběd, večer 1 jogurt + celozrná houska nebo k jogurtu banán a to nejpozději kolem 7 hodiny večer. Efekt není okamžitý (cca 1 měsíc ), budete mít určitě večer hlad, ale musíte to vydržet - pozor nejde o hladovění, máte přece vydatný oběd a večer nejdete spát s prázdným žaludkem. Uvědomte si, že nejde o nic jiného než o střídmost. Naši chudí předci se taky nepřecpávali. Neplňte lednici blbostmi, neutrácejte peníze za blbé knihy o dietách. A hlavně až přijde jaro tak batoh na záda a minimálně 3× týdně na hodinu ven. Moje původní váha 94kg a nyní 78 kg.

Liduš13  21.01.13 08:55

Ahoj:-)Nevím teda jak nejrychleji zhubnout…ale vím jak zhubnout a bez jojo efektu.Na mateřské jsem hodně přibrala a kila nešly a nešly dolů. Nakonec mi kamarádka doporučila CLA trio active se zeleným čajem a kila jdou opravdu dolů, né 15 kilo za dva měsíce, ale 5 kilo za dva měsíce a to jím a dělám vše, jak tomu bylo předtím.

forever  18.02.13 09:36
detoxikace

Téměř 20 let jsem řešil problémy s nadváhou, ne nějaké zoufalé, vždy + - 12kg, no, nikdy to zhubnutí dlouho nevydrželo. Když jsem jednou dostal od kamarádky další ze „zaručených návodů jak na to…“, poslal jsem ji rovnou do háje. No, nakonec jsem to samozřejmě zkusil, že jo… A tak jsem opět spadl o 8 kg, a ono to tak zůstalo! Absolvoval jsem 2 měsíční kůru - ne na hubnutí, ale na detoxikaci! Pravda je, že jsem sám sobě smrděl, a to co bylo po ránu v záchodě jsem ještě nikdy neviděl… Ten úbytek váhy byl prý nejvíc na úkor usazeného sajrajtu ve střevech, a protože pouze čistá střeva umí vstřebat všechny výživné látky z potravy, cítím se teď po jídle víc najezený, a nemám večer choutky na slané ani na sladké… Pokud to chce někdo zkusit, tak info: billy. hebeck@tiscali.cz Na jaře si to opět zopakuji, nevím jak je to možné, ale taky to nádherně čistí hlavu od starostí, a je to prý na mě vidět.

kindr  26.02.13 17:59

Co říkate na podvazání žaludku, ma s tím někdo skušenost?

nínotna  18.03.13 11:21
podvázání žaludku

Ahoj. původně mě doporučila dr. při kontrole diabetu podvázání žaludku, že s tím má u svých pacientů velmi dobré zkušenosti. objednal jsem se na operaci ve fakultní nemocnici v Brně. po konzultaci s chirurgem mě byla doporučena operace částečného 2/3 odstranění žaludku. tuto operaci jsem absolvoval 11/11.z mého pohledu to byla velmi lehká operace.po týdnu jsem byl doma a bez potíží. skutečně do dnešní doby nejsem schopen jednorázově sníst větší množství potravy. přesto, že mě lékaři říkali o případech, kdy pacienti shodili i několik desítek kil, jsem nějaká anomálie, protože při menším příjmu potravy jsem neshodil nic. vážím stále 130 kg.je sice pravdou, že mám kvůli neuropati omezený pohyb, ale denně cvičím ráno prostná cca 1/2-1 h, ale jinak toho přes zimu málo nachodím. přes léto jezdím na kole. jinak operaci doporučuji, ale výsledek nevím jak u koho. držím pěsti tonda důchodce

pepa_pepa  28.04.13 06:34
Pomoc s hubnutím

Ahoj lidičky, rád bych tady pronesl mou zkušenost, která je 4kg za 3 týdny a to pouze díky přírodnímu doplňku stravy a zvýšení příjmů tekutin. Chcete vědět více? Pište na pepa. kerlik@seznam­.cz.......je to opravdu snadné

Beataa
2 příspěvky 23.05.13 21:15
Stravování

Zdravím vás všechny, já zkoušela plno diet, různé tabletky, ale nic nepomohlo. Vždycky se mi kila během chvíle vrátila a já z toho byla už nešťastná. Přitom stačilo jediné, jen upravit přísun potravin, ukáznit se v tom jídle :) zkusila jsem krabičkovou stravu. Jím díky tomu pravidelně a zdravě. Už jsem si na to tak navykla, že si nedokážu den představit bez dopolední svačinky :) Ačkoliv jsem tomu sama nevěřila, tak podle mého to za zkoušku určitě stojí.

Linda_87  25.07.13 10:01
hubnutí nepomohlo

Zdravím všechny,
já jsem zkoušela spoutu diet a všech možných cvičení, ale nic mi tak radikálně nepomohlo. Rozhodla jsem se zkusit liposukci na klinice GHC v Praze a musím uznat, že pes veškeré předsudky jsem udělala správně. Dříve jsem nebyla zastáncem plastických zákroků, ale nyní jsem opravdu šťastná. Konzultace se specialostou je hrozně důležitá a dozvěděla jsem se veškeré informace. Klinika navíc nepůsobí jako nemocnice, takže jsem tam byla s pocitem jako když jdu do nějakého salonu. Zákrok proběhl skvěle a hlavně za výsledek jsem nejvíc spokojená. Opravdu, kdo se nechce trápit dietami, tak vřele doporučuji. V této době to už není nic neobvyklého a rekonvalescence není vůbec hrozná. :)

ja13  26.11.13 20:40

Obezita - problém podvýživy organismu z nedostatku vitamínů a minerálů. Překyselení organismu. Jesltiže má organismus nedostatek, řeší to hromaděním tuku. Není to na psaní tady, je to na nejlépe osobní schůzku.

Lugee  14.01.14 22:17
omluva za dvojitý text

Trošku jsem pomačkal více tlačítek

dvourucak  07.02.14 10:10

Hubnout by se mělo skutečně pomaleji, aby se nezatěžoval nejen organismus, ale hlavně psychika. Existují určitě programy na hubnutí. Mám pár kamarádek, které krásně zhubly a bez jojo efektu. Při hubnutí je nutné dodržovat pitný režim, jíst více potravin bohaté na vlákninu, která se lépe přemění na emulgované tuky a tak se lépe odvádí z těla, přidáme o 1/3 více pohybu, o 1/3 více zeleniny. Celý program hubnutí vám mohu zaslat i s doporučenými produkty. Krásný den Vám všem

MonasFlisa  17.02.14 20:12

Hele, ja teď hubnu doma, prostě cvičím doma, do fitka bych mezi ty hubeňoury nevlezla, naverbovala mě do toho kamarádka, mrkněte na onlinefitness.cz 8)

crabbie  01.03.14 20:15

Slečna nademnou psala něco o ukáznění stravy, ale hlad bývá sviňa a ne vždycky se člověk donutí. Jsem pak zkusil Obethin, žral jsem míň a začal se i více hýbat. Ha a jaký su najednou fešák! :3

Jaro 2014  02.03.14 10:11
Vyzkoušené, zaručené, zdravé hubnutí.

:kytka: Za svůj život jsem vyzkoušela mnoho diet, ale zaručeně mně pomohla jen jedna (a všem v mém okolí, komu jsem ji doporučila). Je to stravování podle knihy Antonie Mačingové :" Zhubněte jednou provždy." Ne každému vyhovuje tento druh stravy, je tam mnoho tepelně upravené zeleniny, jako je červená řepa, brokolice, fazolové lusky, mrkev atd. i s recepty na přípravu, ale mně ta jídla chutnají, jsou připravena vždy do 15-ti minut. Za 4 týdny zhubnete minimálně 5 kg a to bez hladovění. Kdo opravdu chce shodit, vřele doporučuji sehnat si tuto knihu :D

calipo65
3 příspěvky 02.03.14 13:01
Jak zhubnout

Kdysi jsem hubla pomocí akupunktury. Šlo to docela rychle jedla jsem hodně malo ale hodně pila vodu. Alkohol žádný, ani jsem necvičila vubec žadne sladkosti ani oliznout nic. Obědy s dezertnich talířku, polevky vubec. poslední jídlo ve čtyry odpoledne třeba jenom krajic chleba lehce namazany.Da se to zvyknete si nejhorší je vydržet tyden pak si zvykne žaludek na male množství jídla a není problem. Horší to je ze stolicí naskočí zácpa (proto hodně pít)třeba nizkotučne mleko, jogurty maximalne 1,5% tuku divat se na etikety.Do toho jsem chodila na ty jehličky ktere sem měla napíchane hlavně na hlavě, břichu stehnech, už ani nevím, tehdy to nebylo take drahe dneska nevím je to už 17 let. Potřebovala bych to znovu tehdy sem zhubla ze 73kg na 58kg za 3 měsíce. Dneska vážim 90 kg ale tehdy jsem si vahu udržela několik let.

Michaela fotbalistka  07.04.14 00:08
TOTO VYZKOUŠEJTE :)

Největší blbost jakou jsem slyšela je, že nemáte jíst knedlíky a pečivo atd… ono jde o to, že těch knedlíků si nesmíte dát deset a pečivo klidně ale jeden den staré, pražádná muslli tyčinka ani cereálie není dietní a už vůbec bych ji nedoporučovala jako snídani ptz v tom není absolutně žádná energie! a tělo potřebuje po ránu nastartovat právě tou energií, dám příklad ze své osoby : mám 158 cm, je mi 20 a teď mám 61 kilo, před půl rokem jsem měla 74… Jak sem zhubla? jednoduše bez jojo i bez vysací kůže :) ráno jím jeden rohlík s máslem a šunkou a k tomu třeba okurku nebo papriku, a kávu bez cukru. Během dne si sem tam dám nějakou zeleninu ale vždy aby mi i chutnalo, oběd normální omáčky se třemi knedlíky potom jdu ven tak běhám, já například hraju fotbal takže já hraju fotbal, přijdu domu dám si normální večeři samozřejmě menší porci a kolem půl 6 nejpozději, potom si zaskáču pčes švihadlo udělám pár lehů sedů atd však víte ( to svičení cca 2 hodiny po jídle aby vám nebylo zle) a toto funguje výborně, kuže se stahuje tuky menší a zůstáváte na váze jakou chcete… takže já doporučuju toto, samozřejmě moc fotbalistek mezi vámi asi není, tak doporučuji např běh brusle kolo atd :) A co se týče věty: nežijeme abychom jedli atd… To je hrozné jak toto můžete říct? copak žiju a dřu celej den jen proto abych si pusu ucpala kusem rajčete atd? copak si nemůžů taky dopřát něco chutnýho a zamlsat si? můžu a musím protože cukry zvyšují dobrou náladu apod! jen samozřejmě nesmí se nic přehánět… tak řekla jsem vše co vím a vím že to funguje na 1000 procent, tak pokud to někdo uděláte, přeju moc moc štěstí :)

optymistka v uvozovkách  17.05.14 18:36
jak zhubnout

Snídani snes celou s obedem se rozdel a veceri nech nepsritely :D

marienka34
3 příspěvky 19.05.14 16:41
Co nejrychleji?

Podle mě už slovní spojení „nejrychleji zhubnout“ může být rovnou cesta k neúspěchu. :nevim: Hubnout se podle mě dá jenom kombinací sportu a dobrého stravování, což je samozřejmě klišé, které slyšíme v každém pořadu o hubnutí, ale je to prostě pravda. :roll: Mně se osvědčilo vařit si na páře v robotovi (Thermomix) a připravovat si lehká, nepříliš solená jídla a HLAVNĚ, jíst alespoň 4× denně malé porce! Shodila jsem tak asi 7kg a už jsem celkem spokojená :-)
Přeju hodně štěstí a pevné nervy nám všem!

Pettra.Cechova  10.07.14 14:47
C.L.A

Přesně, jak tvrdí ostatní, pokud se člověk nepřejídá, jí 5× denně v malém množství, do toho přidá pohyb a pitný režim, hubne…já osobně používám ještě C. L. A TrioActive a hubnutí jde rychleji, navíc snižuje chuť k jídlu, což mi pomáhá zkrotit moje chutě na čokoládu. :lol:

Jana Adamková 15  05.11.14 14:15

Mě se podařilo zhubnout již 15kg s Norbi Update, je to zajímavá filozofie a celkový nový pohled na stravování, přitom bez jakéhokoliv omezení, stačí se jen řídit jednoduchými pravidly :-)

kajčin problem  06.11.14 18:11

Ahoj potřebovala bych pomoct zhubnout. vše začalo před 2 mesíci kdy jsem si šla vybrat svatební šaty nechala se si je vyrobit přesne na míru. svatbu mam za 2 týdny a nevejdu se do šatu za 2 mesíce jsem přibrala 5kg a 12 cm v pase. vše kvuly me sestře skterou se nesnášíme každý den mi posílala sladkosti čokoladičky bonbonery abych přibrala co nejvíc ty šaty byly hodne drahé tak bych do nich chtela zhubnout prosím ponoste dekuji Kaja

Ahoj potřebovala bych pomoct zhubnout. vše začalo před 2 mesíci kdy jsem si šla vybrat svatební šaty nechala se si je vyrobit přesne na míru. svatbu mam za 2 týdny a nevejdu se do šatu za 2 mesíce jsem přibrala 5kg a 12 cm v pase. vše kvuly me sestře skterou se nesnášíme každý den mi posílala sladkosti čokoladičky bonbonery abych přibrala co nejvíc ty šaty byly hodne drahé tak bych do nich chtela zhubnout prosím ponoste dekuji Kaja

kajčin problem  06.11.14 18:12

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

PR články

Češi tráví dovolenou aktivně, počet úrazů roste!

23.06.2016 17:02

Jediný specialista na cestovní pojištění ERV Evropská pojišťovna eviduje meziroční nárůst... Číst dále