Závislost na matce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lafrutila  05.05.09 09:49
Závislost na matce

Milé dámy, zjistila jsem že můj muž je na své matce vyloženě závislý! Najednou vidím, že se od ní nemůže vůbec odpoutat. Má ho úplně omotaného kolem prstu. Všechno, co dělá se podřizuje tomu, co maminka chce. no úplně jím manipuluje. Nechápu, jak jsem mohla být tak slepá a nevšimnout si toho dřív!

Reakce:

Šárka  02.06.09 02:42
Závislost na matce

přesně takovej byl i ten můj. musela jsem od něj odejít. ať si ho maminka klidně nabouchá!

helena  11.06.09 03:48

bude to znít hrozně, ale je to tak. Problém se vyřeší, až tchyně zmizí na věčnost. U nás to tak bylo a teď máme konečně klid.

Cindy  24.10.09 10:46
závislost

Myslím, že spoléhat na to že tchyně zmizí na věčnist je dost nehumánní a navíc to nepomáhá. Pokud ovšem nechcete, aby Váš muž byl závislý na Vás což vytváří stejně nezdravý vzorec proVás i Vaše děti. Doporučujeme spíše vyhledat odborníka na rodinnou terapii. Rozhodně přát smrt nikomu neprospívá. mgda

jIgnác Dejmivajgla  07.03.15 20:04

A obráceně to nefungluje? navíc jí sledovat, jak se blíží s květákem na hlavě typu prasnice(tchýně),je na antidepresiva.

Váš příspěvek