Moje dítě kouří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vladislav  16.05.09 21:43
Moje dítě kouří

Zjistil jsem to včera a myslel jsem, že dostanu infarkt! Švagrová ho viděla s cigaretou na zastávce, samozřejmě nám to hned volala. Jak se máme s manželkou zachovat? Máme zakročit rázně nebo zkusit domluvu? Co tak může na patnáctiletýho puberťáka zabrat? Rodiče, pojďte se o tom pobavit a předat svoje zkušenosti ostatním

Reakce:

rodic  27.05.09 05:50

Chce kourit? tak mu dej, at pred tebou vykouri celou krabku. Ver, ze na cigarety hodne dlouho nedostane chut ;-) :D

Míra  22.11.09 20:19

Tim bych si nebyl jistý,jestli je to už zběhlej kuřák,to nemá šanci ani ohlídat,jestli je rozumný tak bych volil domluvu,ale kdo je v pubertě,žé.Taková návštěva na plicním oddělení by mě v 15 snad i odradila,lidi se tam dusí a chrchlaj,ale byl bych jedinej v kolektivu,kdo nekouří a to se v 15 netoleruje,teď jsem ve stádiu,kdy už mam hodně velké plicní problémy,léky na to taky nejsou zadarmo,ale přestat se mi nedaří,jestli si nedá říct,tak to z něj vymlať,jestli propadne nikotinu,tak už bude pozdě.

vak  13.02.10 19:23
ditě kouří

Já začal ve školce a v 36 letech jsem přestal.Taky mě nikdo to neodnaučil i doutniky a nic.Nechteho zakazané ovoce víc chutna.A nebo zkuste sehnat fotky co udělá rakovina kuřákům a nechte je položený aby je sám uviděl a našel.Já dneska taky vím že jsem hulil z blbosti.Moje děti to taky chtěli zkusit tak jsem koupil cigara a oni si to rozmysleli a nekouří a to jim je 28 a 26 let a jsem rád.Ale zákazama se nic nevyřeší.Odstra­šující fotky uplně hrozné to určitě zabere.Hodně štěstí

Váš příspěvek