Pocení a jeho odstranění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dora  11.05.09 18:54
pocení a jeho odstranění

Nadměrně se potím a už začínám být opravdu zoufalá. Antiperspiranty nemají šanci mi pomoct, potím se úplně všude! na zádech, v podpaží, ruce, nohy…ani se nemusím nijak extrémně namáhat. Prostě stačí, že jdu venku po ulici a jsem jak vrata od chlíva :((. Určitě tento problém nemám jen já, tak doufám, že mi tady někdo dokáže pomoct! děkuju

Reakce:

advela  21.05.09 08:46

ahoj, máme stejný problém…mě docela pomáhají vložky proti pocení

Moni  07.06.09 16:45
driclor

moje sestra používá na pocení v podpaží driclor, prodávaj ho v lékárně

Dora  03.07.09 13:27

A nejsou na to nějaký prášky, který by zabraly celkově?

spacinka  01.09.09 22:54

S pocením sice nemám velké problémy, ale v létě jsem zkoušela Driclor, je docela fajn a myslím, že by mohl alespoň trochu momoc. Seženeš ho v každé lékárně a stojí něco kolem 150Kč.

vicki  07.04.13 17:36

Dobry den prosim o radu, mela jsem chripku brala jsem antibiotika a jsu velmi unavena potim se na prsou, na cele a na krku pod vlasy.TO POCENI ME PROVAZELO PO NAMAHAVE PRACI, TED UZ ME TO I ZMAHA JEN KDYZ SEJDU PO SCHODECH. Nemuzu pracovat, jsu velice unavena. lekar rika ze to chce cas, ale trva to jiz 3 mesice.Test krve je v norme, rentgen plic a srdce take.Tak uz jsu zpocena jen kdyz jsem napsala temto e=mail. Uz si nevim rady. CHODIM K LEKARI A JEN PLATIM. Prosim poradte mi.moc dekuji.

Johny7773  11.09.16 20:01

Vyzkoušejte některý z těchto tipů http://www.stop-potu.cz/…mu-predejit/

Mě pomohlo pití čaje z šalvěje a ibišku a lázeň z dubové kůry.

Váš příspěvek